entry'ler (54)

hemipleji

Serebrovasküler olay sonrası hemiplejide ilk ay içinde bir kısım hastada sponton iyileşme gerçekleşirken büyük bölümüne rehabilitasyon gerekir. Nöroplastisiteye etkisi tartışılırken, fonksiyonel iyileşme için fizik tedavi ve rehabilitasyon farzdır.

recep tayyip erdoğan a tapınmak

ne yazik ki halkimiz oraya dogru gidiyor. belki bir tanri degilde bir peygamber gibi gormeye basladilar. bu durum erdoganin uzerinde de ayni sekilde etki yaratti. kendini islamin kurtaricisi gibi gormeye basladi.

ya ra mı ye fener

yarin ki derbide bolca tekrar edecegimiz ozlu soz.

türkiye de yaşanacak il veya ilçeler

gebzeyi tek gecerim. sanayi bolgesi olmasi nedeniyle muthis bir havasi var. insanlarini zaten hic anlatmama gerek yok; ulkenin heryerinden goc etmis vatandaslarimiz var. gezilecek gorulecek yerler ise gez gez bitmez. geceleri de cok hareketli.

bazı türbanlıların afedersiniz ahlaksız olması

bir insan ahlaksizlik yaptigi icin turbanini cikarmasi gerekmez. belkide yaptigi tek dogru turbanidir. en azindan ayni sekilde ahlaksiz olup, turban takmayanlardan bir adim ondedir.

başbakanımız gibileri bu hayata milyarda bir gelir

dogrudur. Her cinsel birlesmede bir milyon spermin harcandigini dusunursek yaklasik 10 birlesmede gerceklesme olasiligi yuksektir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

spor tibbi dersi - doc. Dimitrova

kızlar tipe önem verir mi sorunsalı

tipe de önem verirler, karaktere de önem verirler, paraya da önem verirler, güce de önem verirler ama bunlardan herhangi birine sahip değilsen kesinlikle vermezler.

bir kedinin yapabileceği en büyük şerefsizlik

insan hayvanının yaptığı şerefsizlikler karşısında devede kulak kalacak şerefsizliktir.

azgın türk kızı

arzularını bastırdıkça azgınlığına azgınlık katan kız türüdür.

ben bu yazıyı kendime yazdım

yazar yazılarıyla herkesten önce kendini tatmin etmelidir. okuyucu beğensin die yazı yazan yazarlar başarılı olamazlar.

defalarca okunabilecek kitaplar

irvin d. yalom - nietzsche ağladığında.

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

sıkı dostların ve ara ara tek gecelik ilişkileri varsa ne hacet sevgiliye diyen insandır.

konya nın o kadar da dindar bir şehir olmaması

dinle bezenmiş geleneklerine bağlı oldukları için dindar görünürler. keşke ki dini ezbere değilde, her birey kendi kalbinde yaşayabilse.

suratın ortasında çıkan koca sivilce

güvenme güzelliğine bir sivilce yeter.

o kızı sevmeseydiniz hayatınızda ne değişirdi

hangi kızı?

ilk türk savaş uçağı için isim önerileri

ilktürksavaşuçağı.

ayrılırken sevgiliye söylenebilecek en kötü söz

seni seviyorum. sevgilinin aklında kesinlikle soru işareti bırakılmaması gerekir, gerekirse kendinden nefret ettir fakat umut verme.

sözlük yazarlarının favori rock grupları

muse
system of a down
iron maiden.

metro turizm

bursa-sofya arası sefer yapan ve öğrencilere gönderilen yaklaşık 40bin euro parayı alıp kayıplara karışan şoförün bağlı olduğu şirket.