bugün

entry'ler (31)

eksi 20 derece mini etek giyen kızın asıl amacı

Regl döneminde sancıdan ölmek.

the vampire diaries

Şuan yeni sezon bölümü yayınlandığını okuyup mutluluktan öldüğüm dizi. Entrye iyi ki tıkladım.
Ayrıca Pretty Little Liars'la erkek yakışıklılık oranında eşittir. Dizide sayıca yakışıklı erkek üstünlüğü hakim. Nerdeyse çirkin erkek yok.
Ve konu da gittikçe ilginçleşiyor, Silas falan.

saçın uzama evresi

SaÇ kısayken iyi, omuza geldiğinde iyi. Belime kadar uzatma kararı aldım ama hani omzun az altındaki uzunluk var ya.. Onu ne iğrenÇ bi uzunluktur. Omuzdan direk bele gelse ne güzel olurmuş.

bir nesil onunla büyüdü

Pokemon, Beyblade, sailor moon, temel reis, tarcın ve arkadaşları, tasolar, ağızda patlayan şeker, minik kare sakızlar, iÇinde 3 tane yuvarlak farklı renkli sakız olan sakız, tom

dinlerken dinlendiren enstrümanlar

Arp, piyano, keman, yan flüt.

her entrysinde kız olduğunu belli eden yazar

erkek olduğunu belli eden başlık acmaktan farkı olmayan şeydir.

kim milyoner olmak ister

az önce 5.000 yıllık iskeletlerin hangi biÇimde bulunduklarını bilemeyen Çocuğun bulunduğu yarışma. demek ki facebook hesabı yok Çünkü toprağın iÇinde birbirine sarılmış o 2 iskeletin resmine etiketlenmeyen kimse yoktur.

eline sigara yakışan ünlüler

(bkz: Helena Bonham Carter)
(bkz: Kristen Stewart)
(bkz: Natalie Portman)
(bkz: Jude Law)
(bkz: Audrey Hepburn)
(bkz: Leonardo DiCaprio)favorim http://25.media.tumblr.co...jcqya9zU1qhagdco1_400.jpg

sözlük yazarlarının aldığı özel mesaj sayısı

4 :(
not: yeniyim ama ben. ondan yani. kesin ondan.

erkeklerin bitmek bilmez cinsellik arayışı

Genelde kimseyle sevişemeyen erkeğin arayışıdır. Sadece Türk erkeklerinde değil yurtdışında yaşadığı halde yine de kimseyle sevişemeyen erkeklerin de sahip olduğu bir arayış. Seviye arttıkça kötüleşiyor ve şansları gittikçe azalıyor, şansları azaldıkça seviye artıyor, durum kötüleşiyor. Bu böyle sonsuza kadar gidiyor, sonunda ya tecavüzcü ya da gey oluyorlar.

çok şey yapmak istemek ama bir bok yapamamak

Bir şey yapmak istemeyip de yapmaktan daha iyi olan durumdur.

lezbiyen olmanın dezavantajları

ilk entrye cevap olarak yazıyorum: Tıp çok gelişti. Kadının kemik iliğinden sperm üretildi ve artık iki kadın bebek sahibi olabiliyor. Hatta kendi kendimizden bebek bile yapabiliriz. Gerçi sonuç akraba evliliği gibi mi çıkar, klonumuzu mu doğururuz bilemiyorum ama mümkün. Ve lezbiyenler erkeklerin adonislerini ya da başka yerlerini çekici bulmadıkları için bu onlar için bir dezavantaj sayılmıyor.
Bence tek dezavantajı hoşandığı kızın lezbiyen olup olmadığını anlayamamak. Sonuçta alınlarına yazmıyorlar, yazdığı kız aslında kendisine arkadaşça yaklaşıldığını zanneden ve erkek arkadaşı olan bir kız çıkabilir.

lezbiyen olmanın dezavantajları

ilk entrye cevap olarak yazıyorum: Tıp çok gelişti. Kadının kemik iliğinden sperm üretildi ve artık iki kadın bebek sahibi olabiliyor. Hatta kendi kendimizden bebek bile yapabiliriz. Gerçi sonuç akraba evliliği gibi mi çıkar, klonumuzu mu doğururuz bilemiyorum ama mümkün. Ve lezbiyenler erkeklerin adonislerini ya da başka yerlerini çekici bulmadıkları için bu onlar için bir dezavantaj sayılmıyor.
Bence tek dezavantajı hoşandığı kızın lezbiyen olup olmadığını anlayamamak. Sonuçta alınlarına yazmıyorlar, yazdığı kız aslında kendisine arkadaşça yaklaşıldığını zanneden ve erkek arkadaşı olan bir kız çıkabilir.

film arşivi

insanlara film önerirken baktığım imdb ratingslerim. Aklıma geldikçe eklliyorum, insanların gerçekten izlemesi gereken filmler olduğuna inandığım film arşivim. Arşivimde hepsi alt yazılı ama torrent oldukları için televizyonda altyazılı izlenmiyor.
The Basketball Diaries
La vita è bella
V for Vendetta
Kelebeğin Rüyası
The Notebook
Christopher and His Kind (bunun alt yazısı internette yok)
Closer
Sherlock Holmes (2009)
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
The Addams Family
Inkheart
Grease
Jeux d'enfants
Now Is Good
On The Road
Real Steel
Forrest Gump
Candy
Fast Five
August Rush
The Perks of Being a Wallflower
Inception
3 Idiots
Scott Pilgrim vs. the World
Girl, Interrupted
A Hard Day's Night
Pulp Fiction
Into The Wild
Easy A
Metal: A Headbanger's Journey
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
Welcome to the Rileys
Jumper
Hesher
Tamam durmam gerek yoksa bitmez. Elime hiç film izlememiş birini verseler gözleri çıkana kadar ona film izletirdim.

en havalı anime karakterleri

Rei Kon, Dante ve Kaname Kuran.

psikostazi

Tartının bir tarafına kalp, diğer tarafına tüy konulur. Kalp vicdanı, tüy adaleti ve hakikati simgeler. (Hakikatin hiyeroglifi tüydür.) Mumyaların içinde bırakılan tek organ, bu sebeple, kalptir.

sözlükteki asosyaller evde oturuyor zirvesi

Şu 1 haftadır hangi gün yapılsa katılmış sayılacağım zirve. Resmen inzivaya Çekilmiş durumdayım, kendimi şiire, yazmaya ve filmlere adadım.

uzun saçlı kız vs kısa saçlı kız

kısa siyah saÇın asaletinin hiÇbir saÇta olmadığına inanıyorum. Özellikle kahkul, güzel bir burun, kalın dudaklar ve küÇük bir yüzle birleşirse.

barbara palvin vs kate upton

Kesinlikle Barbara. Kız heykel gibi. Resmen kusursuz.

cehenneme gidenin söyleyeceği ilk sözler

Kurt Cobain, Amy Winehouse, Bob Marley ve John Lennon'ı nerde bulabilirim acaba?