bugün

Sizi seven bir kız kankanız varsa o bile mutlu eder yani hiç yoktan iyidir.
Ben sevgilim olunca daha mutsuz oluyorum amk. Sevgili eşittir sorumluluk demek çünkü. Hatta yük desem daha doğru olur.
Ayrılınca daha mutsuz olacağının farkında kişilik.
Mutluluğu sevgilinin varlığında aramayan insanlardır. Hayatta mutlu olunacak çok şey var, görmeyi bilirsen eğer.
Benimdir.

Kendi kendime bir şeyler büyütmeye çalışıyorum. erik, havuç vb (havucum öldü) sonra balkonda oturuyorum göğe bakıp beni mutlu eden hayaller kuruyorum.

Böyle mutluyum.
asıl sevgilisi olunca insan mutsuz oluyor. tamam karşılıksız aşktan iyidir de o sevgiliyi edindikten sonraki aşamayı da düşünmek var eninde sonunda sizi terk edecektir.

gerizekalı gibi arkasından bakakalan da sizler olacaksınız. sanırsam biraz saçmaladım. şu anlık sevgili istemiyorum sadece istediğim kızla sevgili olmak isterim. güzel bir rus kızı görürsem fikrim değişebilir ama.
kendisine yetebilen insandır. mutluluğu sevgiliye bağlamaz.
Özgürlüğün tadına varır. Gezer tozar, arkadaşlarıyla eğlenir. işine gücüne hobilerine konsantre olur. Sevgilisi olup mutsuz ve yalnız olmaktan iyidir.
ikisi arasında o kadar da bağlantı yok gibi ha?
sevgilisi olan arkadaşlarım genelde mutsuzlar.
mutluluğu bulmak isteyince sevgiliye bağlı olmadığını anlayacak kadar akıllı bir insandır.
Benim bu ve hiçbir zaman da olmayacak dediğim insandır.
mutlu olmanın diğer yollarını keşfetmiş olan insandır.
hayatı yaşamayı bilen insandır. mutlu olmayı tek bir sebebe bağlamaz. herkes sevgilisi olsun ister ama ne yapalım yani ölelim mi.
Sevgilinin insani mutlu edebilme gibi bi durumuda mi varmis ilginç.
Daha önce sevgilisi olan insandır.
asıl sevgilin olursa mutsuz olursun no manita no dırdır. o geçici mutluluk ayrıldınmı ya da bir darbe yersen,aldatılırsan mutluyu görürsün.
kendine yetebilen insandır, yalnızlıktan korkmaz.
yeri geldiğinde onu üzenleri hayatından atmasını bilir, kendine saygısı vardır.
mutluluğu sevgilide aramaz. kitapta arar, müzikte arar, dizide veya ufacık bir şey de bile bulur.
Ben böyle mutluyum.
mutluluğu herhangi bir duruma endeksleme hastalığına yakalanmamış insandır. şunu söyleyeyim ama; evet bende demiyorum, sevgili olayı sadece mutlu olup gülmek, sürekli iyi anlaşmak değildir elbette. ve bu duruma rağmen sevenler de var. sevmeleri de gayet normal. ama sevgilisi olmayan insanlar da sandığınız kadar mutsuz değil. her durumun mutluluk hissi ayrıdır bunu her zaman derim. sevgili kavramının adı özelinde, sevgilinin yerini tutacak mutluluklar bulamayabilir sevgilisi olmayan insan. fakat mutlu olma hissi ölmez. bla bla olmadığı halde mutlu olmak yargısı çok iddialıca, bu ne olursa olsun.
3 ay öncesine kadar kral gibi yaşıyordum kimseye yüz vermeden mutlu mutlu yuvarlanıyorduk. bir tek ona geri dönüş yaparım dediğim kadın geldi yazdı huzurumuzu bozdu. ne güzel yalnızlığa alışmıştım.
e şahsım işte. bu videonun varlığından haberdar olup mutsuz olmak mümkün mü?
https://youtu.be/R2V4RYkE-Bs
Ne mutlu olması yaşadığımı hissetmiyorum.
Sevgilim yok sevdiğim var hemide yıllardır. Gayet iyi bence. Kimseye şımarmıyorum kimsenin simarikligina tahammül etmiyorum. Kimseye göre evrilmiyorum. Kimse bana göre evrilmiyor. Eğer olup da doğal kalabilecekse, karşılıklı sevgi ve anlayış güzel olabilir ki öyle bir ilişki olduğuna inanmıyorum. Kimseye karışmadan kendi halimde gayet mutluyum yani.
6 yıldır sevgilisiz olan biri olarak pek de mutlu olduğumu söyleyemeyeceğim.
insanın kendine vakit ayırabildiği, istediğini yapabildiği bir durumdur doğru ama gerçekçi olalım; insan sevmeyi-sevilmeyi özlüyor.
biri için güzel giyinmeyi, mesajlaştığında telefona bakıp saçma sapan gülümsemeyi... hatta dırdırı, tartışmayı bile özlüyor.
güncel Önemli Başlıklar