at gozluklerini cikarmis fedakar erkektir.

yani su an kankamin kiz arkadasi yok. cocuk hep yalniz geziyor. ama boyle olmasina gonlum razi gelmiyor. kiz arkadasimla konusup bu konuyu masaya yatiracagim, onun da benim gibi dusundugunden hic suphem yok. yani sonucta onemli olan beni sevmesi, kankamla friends for benefits olayina girmis benim icin bir onemi yok.
görsel
işkembeyle direk alakası olan durum. Adam paylaşmayı seviyor. Dağılın.
görsel
troll olma kuralları

1- insan ve toplum ahlakına aykırı başlıklar açıp entry girmek.
(bkz: godos)
tabi canım. hatta benimle de sevişebilir, lafı bile olmaz kanka sonuçta yan gözle bakacak hali yok.

amk gurursuz ve şuursuzları.
Dayanamadım ciddi ciddi cevap vericem.
Ortada sorun olmaz çünkü sorunları yok ederim. Bilmem anlatabildim mi?
eski sevgilim eski kankamla şu anda sevgili oldukları için sorun olmaz demiyorum sorun olur da demiyorum. koynumda yılan beslemişim amk.
sevgilisine gonulden bagli bir erkegin sozleri.

sevgilim kankami benden cekici buldugunu, ancak beni de kalbiyle sevdigini lakin cinsel ihtiyacini daha seksi erkeklerle gidermek istedigini soyledi. bende kabul ettim. sonucta sadece fiziksel birliktelik yasayacaklar, aralarinda duygu bagi olmayacak. canim sevgilim ya. beni habersiz birakip baska erkeklerle de aldatabilirdi ama ilk bana geldi. onu artik daha cok seviyorum.
görsel
(bkz: altı adımda gavatlık)

iyi okumalar.
dünyada bazı şeyleri aşmış dünya görüşü herkesin üzerinde sığ insanların anlayamayacağı olgunluğa ulaşmış kişinin sözüdür. evet.
Böyle gevşekler yüzünden oluyor ne oluyorsa. Sevgilisini sergileyen bir omurgasızdan ayrılıp herkesten aynı omurgasızlığı beklemeyin.
neden birini sahiplenmek ve onu kendine özel kılmak bu kadar zor? aslında zor değil içsel olarak biz sevdiğimiz şeyleri ve kişileri sahiplenme eğilimini gösteririz zor olan şey bunu kabullenmek. illa farklı olacam havaları. bir de böyle türün doğasına aykırı şeyler benimseyince de diğer kişileri sığ görme hastalığı.. çok kasmayın canlar. yapmayın.
Medeniyeti bu şekilde tahayyül eden bir zihniyetin bulunduğu şu topraklar üzerinde pek de çağ dışı gelişmeler beklememek gerek. Çağdışı gelişmeleri geçtim. Sürece ayak uydurmak bile bu kafayla imkansız.
Sevgili bulsam vallahi izin vereceğim ama yok * vermedi mi vermiyor Allah.