bugün

Hoş geldin be ya. Hastamız da iyileştiğine göre, artık üzülme. Birbirinize iyi bakın zaar.

Evet
Aman deniz kenarı giflerinden gınâ gelmisti zaten. Yazsin burada daha iyi.
Durup durıken sözlüğe giren, yetmeyip kendi adına bakıp durup dıruken 182 gün önceki kötü şeyleri anımsayan ve o gece nerde destek olan herkese aşırı sevgi besleyen kendim. Ulan durduk yere almaya başladım sabah sabah harbi manyağım zaar.
Ulan başkasının nickaltında niye ben bunamış oluyorum.
Geçmiş olsun. Allah titanike şifa versin.
Desteklerinizeok teşekkür ederim arkadaşlar ben de siLere mesaj atmaya çalıştım gitmedi. Açtım mesaj ayarlarını
Aman Yalnız hissetmeyin güzel kız kardeşim. istanbul'dan yapılacak bir şey varsa sen haber, ne gerekiyorsa elimden geleni yapmaya hazırım. Mesaj atamadığım için buradan yazıyorum.
Tekrardan geçmiş olsun. Her şey geçecek. ❤️
Mesaj atmak istedim ama mesaj alımı kapalıydı. Tito abim yoğun bakımdayken kimbilir ne kadar korktu ne kadar üzüldü. Sana izmirden memletinden sevgilerimi gönderiyorum. Çok geçmiş olsun.
(#46897297) çok geçmiş olsun. Sapasağlam kalkacak emin ol. Sen güçlü bir kadınsın ve bunu da elele anlatacaksınız inanıyorum. Dualarım sizinle.

Birseye ihtiyacınız varsa bir telefon uzaktayım. Kalbim sizlerle...
ahaha.
dogum günü meşajı da beklermiş.
dogum günün kutlu olsun canımcım.
19'undan gün alan yazar.
artik bugun özgurce barlara girebilir, tekelden sigara alabilir.
Biz gizli manyağız uyar mı hanfendi?
Manyak olmaya karar verdim geliyor birazdan bekleyenin var dedim.
işte geldim buradayım. Evet bekliyorum hadi.
iyi halt yedin tebrik ederim.
Doğum günü kutlu olsundur yazarı.
Tanımıyorum ama olsun, hep mutlu olması dileğiyle.
Doğum günün kutlu olsun.

Seni seviyoruz. Yine dellenecek o herif “sen kime diyon” diye özelden yazacak ama bi 45 liğe susar;)

Siz özelsiniz…
doğum günün kutlu olsun abla. evet abla. eskiden yengeydi, tito ipnesi zafer partisi'ne laf ettiğinden beri sildim o adamı. keşke sen de evden atsan. ^^
kendisi yazarmış. yeni fark ettim. doğum günü kutlu olsun.
dikkat et. milletin garip garip hareketleri var. yalta konferansını bilsen, neden böyle olduğunu anlardın.
Doğum günü kutlu olsun umarım 18 uğurlu gelir.
Koca titanik'i tekne gibi limana bağlayan biricik yengemiz iyi ki doğdun.
titanic'in batmamasını sağlayan kaptan, nice yıllara .
2012'de sözlüğe kaydolduğunda 20 yaşındaydı, zaman ne çabuk geçmiş valla.

nice senelere. amin inşalla...

edit: ohoo başlık almış yürümüş, fırsattan istifade edeyim bari.
satılık ford transit panelvan 2006 model 280.000 km, motor yeni muayyer. 95.000 tl.
yaşgünü çocuğu.
30'a merdiven dayadı.
iyi ki doğdun, iyi ki varsın bitanem.
o degil de 2012'de basligini acan da erectormuş amk.
haberimiz yoktu pampa olsaydı kutlardık tabi.

nice 25 yaşlara...

edit: oha 30 yaşında yazan hadsizler var. inşallah çaylak olur o 30 yaşında yazan.
Doğum günü kutlu olsun yazarı.

Ekleme: O değilde şu yaş konusunda bi filmler dönüyor,

Tit a nick 30 demiş, tengir 25 diyor, la ben sözlüğe geldiğimde küçücük bebeydim, tito ya abi sbmo ya abla diyordum

Şimdi ben oldum 40, bu aplalar ve abiler niye 25 - 30 bandında kaldı?

görsel