bugün

makbul olmayan seks türüdür. makbulu yavaş ve soft olmalıdır , ne demek sert seks , kaç yaşındasınız siz.
DisardA kuzu yatakda kurt erkektir.

(bkz: hard sex)
(bkz: fatihin topları fatihin topları)
(bkz: yer misin yemez misin)
kol yorulur.
Erkek ve kadının seks sırasında hayvan gibi seks yapmasıdır.
kime göre neye göre sert gerekir sanmıyorum ki hiç bir hatun miğdesi ağzına gelsin ister.
Daha önce hiç cinsel birliktelik yaşamayan çobanın gerdek gecesi gelinin belini kırması gibidir.
çok ince nüanslar var bu işte, çocuk oyuncağı yapmayın, klitorisi dağ tepelerinde aramayın.
seks denen şeyi hayatıma kabul etmiyorum.
gerçek anlamda, 10 kişiden 2 kişinin yaptığına inandığım eylemdir.

hardcore kolay değil .
(bkz: hardcore sex)
hemen judo tekvando karate öğrenip geliyorum.
yatağa yapıştırırcasına sert ve değişken ritmlerde raydan çıkmaya başladığınız anlardaki anlamsız ama çok anlamlı hayvani dürtülerinizin ve hayali istekleriniz en doğal dışa vurumudur . hakimiyet ve esaret.
delikanlılık aleminde caiz değildir. bağyana yumuşak yanaşmayan erkek delikanlı olmaz.
Ne yani kaveden adam mı toplayarak dalalım kafa göz hatuna?
sert şekilde siktikten sonra o kadın sizin için artık her şeyi yapar. Kadınlar itiraf etmese de sert sikilmekten çok büyük haz alır ve iyisini buldumu yanınızdan ayrılmaz. seven sikilir siken sevilir mantığına tekabül eden bu yaklaşımda öncelikle çok tecrübeli ve ve güçlü olmak önemli. vücut sağlığı yerinde olan sigara içki kullanmayan düzenli spor yapan bir erkek kadınları yapabilecekleriniz doğrultusunda düşünmeye sevk eder ve size bu yolun kapısını açar. sözün özü sert seks istiyorsanız önce vücut sağlığınız sonra paranız ve çeneniz olduğu müddetçe kadınları baştan çıkartan bir seks makinesi olmamak için elinizde bir neden olamaz. seksle kalın hosçakalın...
ingilizce lugatta hard değil rough sex diye geçer.
biri beni mi çağırdı. evet.
Kimi kızlar sever. Saçlarını toplayıp yapmak gibi. Kimi de sevmez. Ben her ikisinede uyarım. Ne isterlerse onu yaparım. Evet.
Kadınların genellikle daha çok sevdiği.

Ulan aradan kaç gün geçti, ısırdığı yerlerim hala ağrıyor!

Beybi!
(bkz: bdsm)
..
Şampiyonlar ligi gibi başlık. Ne kadar seks delisi yazar varsa toplanmış. Hadi eyv.
Her erkeğin yapamadığı seks. Bu anlamda sert sekste, sert vuruş ve hızlı vuruş esastır.

Bu konuda üstün başarı göstermiş olmam beni onure etmiştir her zaman. Evet.
Doğru şekilde yapılırsa kadının hoşuna gider. Aksi halde facia demektir.
açık giyinen kaşarların sevdiği seks türüdür.