bugün

nerde ot nerde bok görse ":(" butonuna basatak kötü oy veren yazardır. başka hiçbir entryye kötü oy vermez, eksilemez. lakin öyleleride vardır ki, her entryyi eksiler. amaçlarının ne olduğunu hala çözememekle beraber hayatlarını eksi butonuyla sevişerek geçiren insanlar olduğundan şüphe edilmektedir. ideolojisini entryleri kötüleyerek savunmaya çalışır böyle yazarlar. yazarak düşüncelerini paylaşamazlar, sadece "eksi vereyim, oh içim buz gibi oldu" naraları atarak, bir elde cips bir elde mause sol frame yi izlemeye koyulmuşlardır. bir tür yaşam formudur. amip olarakta literatürde yerini almıştır.

not: yazar burda çok kızmış.

not2: (bkz: entry yazarken kontrolden çıkmak)

not3: kime diyorum lan ben!
bir adı da vardır;

(bkz: seri eksi oy veren ibne)
(bkz: seovi)
yaş sopalarla taksim meydanında kovalanmalı olduğunu düşündüğüm yazardır. fikirlerin uyuşmaması normal fakat tam tamına da olmaz zaten yukardaki öyle ayarlamış.eğer hâlâ ":(" yapacaksan hatayı kendinde ara biraz.yık tabularını ve es geçmeyi öğren.

edit: sakın bu entry boş kalmasın basık ":(" yi. yoksa bi tarafınız şişer maazallah *
(bkz: entry kötüleme mafyası)
(bkz: ot)
(bkz: bok)

not: buraya da buraya da..
bir yerde bir ezikliği olan yazardır. kendi içinde kuracağı cümleler hep -Lan bana eksi veriyolar görsun bakalım ipneler nasıl oluyomuş görsunler , diyerek haraket edip eyleme geçen yazardır. eskitordur ipnetordur.
bir bildiği vardır..Yani inşallah.
seovi dir o. (bkz: seovi).
eli hayıra gitmeyen hayırsız yazardır. nereye yazar ne yazar o da belli değildir, belki hiç yazmıyor sadece eksiliyor da olabilir. ona da kolaylıklar dileyelim işi çok zor bayağı bir işçilik isteyen iş.
okumadan eksileyen yazardır.

genelde siyasi nedenden dolayı eksilenirsiniz. isterseniz 1000 girdi yazın, 999'u geyik veya bilgilendirme amaçlı şeyler olsun, ama geriye kalan 1 girdinizde bu eksileyen yazarların sevmeyeceği türden bir şey yazın, yapışır kalır üzerinize o girdi. sırf o yüzden diğer 999 girdinizi de eksilerler.

başka yerlere de yazmıştım, hâlâ anlayamıyorum. epey uzun bir girdi yazıyorum, öyle bir dakikada okunması pek mümkün olmayan. yazıyorum, tamam diyorum, ben'e tıklıyorum baktım eksi almış. ulan ne ara okudun, ne ara anladın, ne ara bilmem ne yaptın da eksiledin arkadaş?! ayıp, azcık kendine saygın olsun.
gereksiz yere eksiliyen yazardır.

ünlü filozof gomunist'in dediği gibi;

sanal ortamda eksileriniz artılarınızdan ne kadar fazla ise o kadar doğru konuşmuşsunuzdur.
(bkz: gereksiz yazan yazar)
yaşı küçüktür. eğleniyordur.
(bkz: allah da seni eksilesin) diye beddua edilmesi gereken yazar.
yazarlıktan ibneliğe terfi etmiş kişi.
ibne diyoruz biz ona.
haklı ise eyvallah, haksız ise kafam girsin denilecek yazar(lar)dır.
seri eksi oy veren ibnenin kibar söylenişi.
(#6761096) bu entry'i kesilemiştir kendisi. ertuğrul günay'ın yaptığı açıklamaya mı kızıyor bana mı kızıyor anlamadım.
sevmediği üyenin bütün yazılarını otomatikman eksileyen yazardır.

youtube la ilgili alakasız bir yorum var . o bile eksilenmiş. zavalılıktır. acizliktir. ezikliktir.
bir okunup anlaşılmadan yapılan eksilemedir.

(bkz: # 7816773)
sürü kadar fake adresi alan ve acizliğini o şekilde gösteren yazardır.

(bkz: ağzını doldurarak yüzüne tükürmek istediğin insan)
gereksiz oksijen fazlalığı yapan organizma.
etoburdur ve zıçmaz.
hadi boku anladıkta otu ne eksiliyorsun ulan denilebilecek insandır.

yeşil mi sevmiyormuşsun? haniymiş çevre düşmanım. haniymiş yeşil sahaları sevmeyen pıtırcığım.
asker de çok mu ot yoldurdular. anam kıyamam.
(bkz: seri eksi oy veren ibne)
kimseyi sevmeyen yazardır.