1. 1.
  nerde ot nerde bok görse ":(" butonuna basatak kötü oy veren yazardır. başka hiçbir entryye kötü oy vermez, eksilemez. lakin öyleleride vardır ki, her entryyi eksiler. amaçlarının ne olduğunu hala çözememekle beraber hayatlarını eksi butonuyla sevişerek geçiren insanlar olduğundan şüphe edilmektedir. ideolojisini entryleri kötüleyerek savunmaya çalışır böyle yazarlar. yazarak düşüncelerini paylaşamazlar, sadece "eksi vereyim, oh içim buz gibi oldu" naraları atarak, bir elde cips bir elde mause sol frame yi izlemeye koyulmuşlardır. bir tür yaşam formudur. amip olarakta literatürde yerini almıştır.

  not: yazar burda çok kızmış.

  not2: (bkz: entry yazarken kontrolden çıkmak)

  not3: kime diyorum lan ben!
  16 -37 ... lol ol
 2. 2.
  bir adı da vardır;

  (bkz: seri eksi oy veren ibne)
  (bkz: seovi)
  5 -5 ... what if
 3. 3.
  yaş sopalarla taksim meydanında kovalanmalı olduğunu düşündüğüm yazardır. fikirlerin uyuşmaması normal fakat tam tamına da olmaz zaten yukardaki öyle ayarlamış.eğer hâlâ ":(" yapacaksan hatayı kendinde ara biraz.yık tabularını ve es geçmeyi öğren.

  edit: sakın bu entry boş kalmasın basık ":(" yi. yoksa bi tarafınız şişer maazallah *
  1 -3 ... azarath
 4. 4.
  (bkz: entry kötüleme mafyası)
  ... speedygonzales
 5. 5.
  (bkz: ot)
  (bkz: bok)

  not: buraya da buraya da..
  3 -9 ... lol ol
 6. 6.
  bir yerde bir ezikliği olan yazardır. kendi içinde kuracağı cümleler hep -Lan bana eksi veriyolar görsun bakalım ipneler nasıl oluyomuş görsunler , diyerek haraket edip eyleme geçen yazardır. eskitordur ipnetordur.
  1 -1 ... quzu
 7. 7.
  bir bildiği vardır..Yani inşallah.
  2 -5 ... seyin seysinin seysi
 8. 8.
  seovi dir o. (bkz: seovi).
  -1 ... deepphysics
 9. 9.
  amacı sadece insanı sinir etmektir.
  -1 ... owwz
 10. 10.
  eli hayıra gitmeyen hayırsız yazardır. nereye yazar ne yazar o da belli değildir, belki hiç yazmıyor sadece eksiliyor da olabilir. ona da kolaylıklar dileyelim işi çok zor bayağı bir işçilik isteyen iş.
  ... cekilin ben yazarim