bugün

1983, izmir doğumlu oyuncu. dokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar fakültesinden mezun.
*
en son bitmeyen şarkı adlı dizide oynamıştı. yakışıklı bi abimizdir vesselam. şu sıralar da kuzey güney'e katılmış burak çatalcalı rolünde.
yakışıklı bir oyuncudur.
'erkekler yaşlandıkça güzelleşir' sözünün kanıtlarından biridir.

(bkz: buralar hep entry dolacak)
bir erkek olarak yakışıklılığını kıskandığım oyuncu. kuzey güney dizisindeki performansı da takdir edilesidir.
çok yakışıklı bir oyuncu. hele gülüşü çok tatlı. ayrıca kuzey güney de daha çok yer almalı.
Kuzey guney gibi bi dizide harcanan oyuncu. Tez zamanda iyi bi projede yer almasi dilegiyle.
Bugünün Saraylısı'nda oyuncu. Ayrıca tiyatro sanatçısı.
Gıcık rollerin adamı. Gerçek hayatta da gıcık olduğunu söylüyor tiyatrosunu izleyenler.
Serhat futbolcu. Teoman ise başarılı bir sanatçı ikisinde yakışıklı ve başarılı.
hayranıyım bu adamın...yakışıklı çekici....erkek gbi erkek...
allahı var, yakışıklı adamdır. oyunculuğu da kanımca iyidir kendisinin.

yolu açık olsun.
acil aşk aranıyor isimli diziyi izleme sebebimdir kendisi. Nasıl da tatlı, nasıl da yakışıklı insan bakmaya doyamıyor. Gülüşünü yediğim. Yolun açık olsun.
(bkz: acil aşk aranıyor) daki yağuşklu beyefendi.
gülüşü pek bir şeker, o kızla başrol vererek kendilerine hakaret etmişler hissine kapılıyorum ama ne yaparsın işte.
zatı şahanelerinin hatırına izlediğim saçma sapan dizinin esas oğlan karakteri.
kaşı, gözü, saçı, boyu, posu ve de en önemlisi o gülüşü resmen cinayet sebebidir. erkek güzelidir.
Erkek gbi erkek tanımına uyan boy,vücut,yüz herşeyiyle harika...o yüzündeki gülümsemesi de cabası
baştan bi yakışıklı gibiydi..sadece gibiymiş..
istisnasız her dizisi havada kalan oyuncu.bülent inal gibi.
Bugünün Saraylısı'nda fena rol kesmiyordu. Sert tipleri oynaması lazım galiba.
Maşallah takılası nazar boncukları yutturulası tiyatro oyuncusu. hem yakışıklı hem karizmatik, ses tonu fena ve gülünce iyice çekikleşen gözleri falan derken gerisi güzellik gerisi hoşluk. iyi de oyuncu bahsetmeden geçmeyelim.
görsel
4 Haziran 1983 izmir doğumlu oyuncudur. (bkz: kuzey güney) isimli dizide (bkz: burak çatalcalı) karakterini canlandırmıştır.
ilkokuldayken hayraniydim. Büyüdüğüm zaman kesinlikle bir yerlerde karşılaşıp iki lafın belini kiracaktik.

Büyüdüm, bekliyoz. Ama aşkla bakmiyom serhat üzgünüm.
kuzey güney'de izlemiştim ilk kez, orda da iyi birisiydi gerçekte de iyi bir insanmış hissi yaşatan oyuncu.
güncel Önemli Başlıklar