1. 1.
  eski fenerbahçeli futbolcu..sonradan oyuna girip çok maç kazandırırdı (bkz: semih)..şu anda dinamo kievde top koşturuyor galiba..
  2 ... sharlatan
 2. 2.
  aynı zamanda tottenham tarihinin en büyük fiyaskolarındandır. shevchenko ile dinamo kievden çok iyi bir ikili oluşturmuşlardı. 11 milyon pound karşılığında ingiltereye transfer oldu ama beklentileri karşılamadı
  2 ... city walk
 3. 2.
  (#359793)
  1 ... city walk
 4. 3.
  fenerbahçede harcanan onlarca futbolcudan biri.*
  1 ... boone
 5. 4.
  geldiği zamanlar ataşehir'de yaşayan adam. canı çok sıkıldığından dolayı bir telsiz vericisi alıp ataşehir'in dibindeki tem'den geçen ukraynalı tır şöförleriyle sohbet falan ediyormuş.
  2 ... avedis
 6. 5.
  christoph daum'un hiçe saydığı bir başka değer. takıma aslında adapte olmuştu, oldukça istekliydi. dinamo kiev'de sheva'yla efsane olmuş, sonrasında premier lig'de kendini ispatlamış bir futbolcunun, türkiye ligi'nde yüzüne bakılmaması çok saçmaydı.

  oyuna girdiğinde neler yapabileceğini, oyunu güzel yönlendirebildiğini göstermişti. özellikle oyuna sonradan girdiği bir konyaspor deplasman maçında 2-2 giden mücadeleyi 2 güzel golüyle 4-2'ye getirmişti, ki yaşadığı sevinç unutulmazdı. taraftarlar fenerbahçe'de tutunmasını gerçekten çok istemişti rebrov'un.

  fakat ne acıdır ki 2006-2007 şampiyonlar ligi öneleme eşleşmesinde fenerbahçe'yi alt eden dinamo kiev'in maestrosu işte bu isimdi. fenerbahçe için unutulmaz bir isim olacakken, silik bir maceradan ibaret olarak kaldı.
  5 ... krmyrdsn
 7. 6.
  rusya'dan rubin kazanla anlaşmıştır son olarak.
  1 -2 ... pax romana
 8. 7.
  rubin kazan'ın zenit petersburg'u 4-1 yendiği maçta 2-0'lık golü kaydeden ukraynalı futbolcu.
  1 ... cemali
 9. 8.
  2003-04 sezonunda kazanılan şampiyonlukta her oyuncuya bir pay verilirse pvh'nin ardından kendisi ikinci gelir.
  1 ... laz vegas
 10. 9.
  yıllar önce bu adam shevchenko ile birlikte harika oynardı.
  1 ... ruznamce