berkin yaşasaydı serap gibi başka bir kızımızı yakacaktı.

tabi terörist olacak diye bir çocuğu öldürmek devlete yakışmaz.
Pkk'lı ırkçı, faşist, gözü dönmüşlerin otobüse attığı molotof sonucu 17 yaşında yanarak can veren masum kişidir. Geçmişte yapmış olup da 'çok tepki çeken eylemleri mit'e yıkma' alışkanlığı edinen teröristlerin aldığı en masum canlardan.
hiçbir terör örgütü ile ilişkisi yoktu. belki okuldan belki arkadaşından geliyordu. yaktılar onu ve sözde demokratların ağzından hiç adını duyamadık.
terörist olmadığı için konuşulmaz. hücre evlerinde sikişken bir kardeşlik kelebeği olan ölümsüz devrimcilerle aynı kefeye konulamaz.
terörist olsaydı , alevi olsaydı ve polis tarafından vurulsaydı hakkında binlerce eylem yapılacaktı , sağ sola yazılar yazılacaktı ama 17 yaşında belediye otobüsünde yanarak can verdi kimse konuşmadı çünkü o masumdu çünkü o bir örgüte veya kuruluşa mensup değildi...
hani nerdesiniz/nerdeydiniz dilek doğancılar?
Allah mekanını cennet eylesin, dileğinde bulunduğum terör mağduru güzeller güzeli kız.
iyi şeyleri terör örgütlerinin kötü şeyleri devletin yaptığını zanneden alice wonderland lerin istihbarata yıktığı olay. bugün hendekleri de mi mit kazıyor. pkk da kanaryaseverler derneği zaten.
ölü yarıştıran milliyetçilerin yine siyaset malzemesi olmuş kızcağız.
MiT tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Ayrıca dilek doğan la yarıştırmak için yani ölü yarıştırmak için hortatılan başlık. Ne gerek var önemli olan insanlar ve insanlık ölmesin.
Ekmek almaya değil okuluna giderken şehit olmuştur.
Polisi taşlasaydı şimdi heykeli dikilirdi.
Mekanı cennet olsun.
dünyalar güzeli bir genç kızdı. direnemedi öldü. nasıl direnecekti ki zaten onca yanığa?

daha önce vücudunuzda 1. derecede yanık oldu mu bilmiyorum. benim oldu. aynı anda vücudumun birden fazla yerinde. 21 gün yattım. tarifsiz bir şey o ölü deri kokusu.

demem o ki bu dünyada yanarak öldü serap. üstelik de katili terör örgütü mü yoksa devlet mi hala belli değil.
Bir çocuk.
Beyaz showa katılamıyor, telefonla da bağlanamıyor.
Çünkü pkk onu yaktı.
Çocuktu.
Çocuk yaşta yakıldı serap.
şimdi bu 17 yaşımızdaki kızımızı yakan caniler ortamlarda barış yanlısı diye dolaşmaktadır.

bir gün gelip kınadınız mı lan orospu çocukları serap eser'in katillerini. bir gün kınadınız mı ?
mit katletmiştir. pkk hiç yaparmı öyle bir şey onlar ilerici çağdaş barış örgütü.
berkin elvan sevicilerinin sevmediği, adını dahi anmadığı şehit kızımız.

çünkü bu kızımızı şehit edenler, berkin elvan gibi yüzlerini örtüp, eline molotof kokteyli ile otobüsü yakanlardır.

ruhu şad olsun.
Nasıl katledildiğini unutmayın! serap'ı katledenler arasında bulunan mit mensuplarını da unutmayın!
mit in kirli işleri yüzünden ölen masumları hiç unutmayın!
canım kardeşim. aklıma ara sıra o son bakışı gelir.

terör ve destekçileri sonsuza kadar bu vebal altında kalacaklar.
pkk lı şerefsizler öldürmüştür diri diri yakarak. ancak bir berkin elvan etmemiştir.

iett otobüsüne atılan molotof kokteyller yüzünden alevler içinde kalan henüz 17 yaşındaki liseli genç kızdır !
hala unutulmadın... mekanın cennet olsun.
annemin çalıştığı hastaneye kaldırılmıştı. anlattığına göre her gece acıdan inliyormuş.. ulan bunu duyunca oturup ağlamıştım. yazarken de gözlerim doldu...

çocuklar, gençler ölmesin amk. berkin de ölmesin ali ismail de serap ta...
görsel
7 yıl önce bugün orospu çocukları tarafından otobüste diri diri yakılandır. şüphesiz cennettesindir. sana rahmet ailene sabır diliyorum.
Mekanı cennet olsun.

Suçsuz bir genç katledilmiştir.
mekanın cennet olsun güzel kızım. adın her aklıma geldiğinde biraz daha artıyor nefretim kinim.