bugün

kanıt adlı dizide zeynep adıyla adli tıp görevlisi rolünü üstlenen harika insan. insan nasıl bu kadar tatlı güler, nasıl bu kadar güzel mimiklere sahip olur, nasıl bu kadar güzel gözler taşıyabilir diye düşünmeden edemiyorum. Evet, sapık değilim, hayranıyım efendim.

Diziyi de sera hanımı da ilgi ile takip ediyoruz.

görsel
fiat punto evo reklamındaki hazırlanamayan kızımız.
hayallerimi yıkmıştır. eğer buralarda yazarsa cevap versin. benimle evlenir misin?
mersinli olduğunu bilmediğim mersinde görünce çok şaşırdığım kızdır. ps cafede ne işi vardı ayrıca merak etmekteyim.
Çok sempatiktir yaşını göstermemektedir. 1981 doğumluymuş. yaşını öğrenince çok şaşırdım.
hayat devam ediyor dizisini izleme sebebidir.
güzel.çok güzel.
çok tatlı ama cırcır konuşan güzel kız tipi var bu hatunda. tanımam etmem orası ayrı.
Twitter hesabında yazdığına göre çocuğu olan oyuncu. Gerçek mi, Şaka mı? Daha evli olduğunu bile bilmiyordum. Bu kadarı fazla.
yüksek giriş dizisinde beyaz teni, tatlılığı ve o güzel küt saçlarıyla arz- ı endam eden elf kızı.
ölürüm ona kişisi. saf güzellik.
ben de özledim'in başrol oyuncusudur. hayırlı olsun.
yatakta bir leopar, mutfakta bir karınca, sokakta bir kedi.

mutluyuz.
Sevimli.
kendisini kanıt dizisinden tanıyordum, o zaman çok güzeldi. o gittikten sonra diziyi izlemeyi bırakmıştım hatta. daha sonra yüksek giriş adlı dizisinde yeni saç modeli ile gördüm, yine güzeldi. şimdi ise ben de özledim dizisi ekibine katılmış. oyunculuğunu umarım burada gösterir.

twitter'da filan konuştuk, güzel olduğu kadar çok şeker kendisi. 1981 doğumlu olduğuna ve bir çocuk annesi olduğuna hala inanamıyorum. ama çok seviyorum be aşığım. bunu okuyorsa bilsin ki TY benim. buralar şimdilik dutluk ama daha sonra çok dolacak.
bana göre ben de özledim için kötü tercih. ama vardır o ekibin bildiği bişey.
çok sevimli bir kadın, ben de özledim dizisinde oynayacak olması çok mutlu etti beni. umarım söylendiği gibi başrolü kapmıştır.
Bu kadını nerede görsem dikkatlice bakıyorum, çünkü bu kadar güzel bir yüzü olan bir kız yok gibi geliyor bana. Allah sahibine bağışlasın.
hayatından ne leyla'lar gelip geçti be mecnun. demek ki asloan leyla değil, mecnun kalabilmekmiş dedirten yeni aşk, hoşgeldin ızdırabımıza.
ben de özledim de ali atayın yanında baş rol oynayacak oyuncu.
mutlaka izlemişimdir kendisini ama oyunculuğunu hiç hatırlamıyorum.
bu dizi onun içinde dönüm noktası olacak gibi görünüyor.
Bu kim ya. O kadar adamsiniz bi düzgün kadın oyuncu bulamadiniz amk. Biri dayak yer biri ağır kezban ve ağlayarak konusur. Biri kaştan oluşur. diğerinin hakkında yorum yapmicam gitsin paspasa güzel sevişmeyi anlatan film çeksin amk. Velhasıl kelam bu da sezon sonuna gider ve sevilmez bence. Herkesin güzel bulduğu ama bacı gözüyle baktigi matrak bi kadın lazimdi. Mesela emine erdoğan.
iticilikte son nokta bir insan.
saçlarını tepeden topladığında türkiye'nin en güzel kadınlarından biri oluyor.
görsel

görsel

ali atay ile de çok yakışmış çok güzel çok tatlı hatun.
az sonra ekranlarda göreceğimiz türkiyenin belki de en güzel kadını.