bugün

Sera diye bir Türk ismi varda
Benim mi haberim yok?
Ben bu hatunu yakından gördüm, gerçekten çok güzel mk..
Bilkent mezunudur.
böyle kadınlara zaafım var sanırım.
görsel
yaşlandıkça güzelleşen kadınlara bitiyorum. bu ne güzelliktir yarabbim.
her renk saçın güzel durduğu bir kadın. beyaz ten, mavi gözler ve minyon bir yapı her şeye kadir.
inanılmaz tatlı olun ve kanıt dizisinden tanıdığımız iyi de rol yapan bir hanımefendi. yarabbi bu nasıl bir tatlılıktır ya. Makyajsız bile süper bir güzelliği tatlılığı var. hayalimdeki kadın maşallah.:

görsel
görsel
görsel
görsel
mersinli, hoş bir oyuncudur.
güzel hatundur.
Seksi hatundur.
beyaz et kavramının sözlük karşılığıdır.
saçma "kertenkele" dizisinden ayrılarak yeniden gönüllere taht kurabilecek olan oyuncudur.
akp'lilere yakın durarak, arada türban neyin de takarak para kazanan isim.
bol bol squat yapıyor sanırım.

görsel
çok doğal bir oyunculuğu var.
Oha otuz dort yasindaymis saka gibi. bir içim su.
kertenkele dizisinin hayranı olrak bırakan tek kişi .
o olmasa izlemeeceğim bile diyebilirim. ki izliyorum.
çok güzel bir bayan.
twitterda sahte gerçek fark etmez neredeyse bütün hesaplarını takip etmekteyim
ilk defa kanıt dizisinde adli tıp uzmanı, komiser selimin sevgilisi zeynep rolüyle tanıdığım, güzel mi güzel, şeker mi şeker bayan. hatta 100 bölümlük kanıttan 50 lerde falan ayrıldı amerikaya master yapmaya gidiyom bahanesiyle çok üzülmüştüm. hatta bu kadın daha popüler olmalı yaa hayret falan diyordum ki kertenkele imdadıma yetişti. şimdilerde bir sinema filmi varmış başörtülü bir bayanı canlandıracak. yakışır her rol ona.
güzelliğini övmek için başlığına uğratan hatun kişidir, fakat herkesin övdüğünü görünce bana gerek kalmadı. hepinize katılyorum beyler *
baya aşık olduğum ünlü oyuncu. Kertenkeleyi izleme sebebi aşık oldum resmen özellikle 19.bölümde ziya'ya beni seviyor musun deyip durdu her soruşunda ayır bir tatlılık vardı her soruşunda evet seviyorum dedim anasını satayım çok güzel lan
eski sevgilim bunun aynısı, hatta daha güzeli.
Gerçek hayatın da oldukça mutsuz olduğu izlenimi uyandırdı bende. Ben de özledim adlı dizi den beridir severek izlerim kendisini. Boşanan ünlüler kervanından maalesef.
şu an evet dese nikahi basarim
edit:kadin 33 yaşindaymiş vay amk
edit2:cocuguda varmiş ben 26 yaşinda zannettim.
Pabucumun güzeli.