sirdas, gezi partneri, bremen kullanım kılavuzu, akıl küpü, süper aşçı, dagınık ama sevimli ev kızı, gavura gelin giden, metalci ama cok sükür ki renkli giyinmeyi seven, can ciger kuzu sarması, daimi dost gibi burada rahatlıkla uzatabileceğim tanımlamaların tam manasıyla türkçe meali.
donem sonunda pizzasini yiyecegime emin oldugum yazardir. bana her gün iki kelime almanca ogretirse cok yakında almanca konusacagım yazar da olacaktır.* * * * * * * *
hoşgelmişler**
bu pazar besiktas sahilde cay icelim zirvesine sonradan katılımda bulunan, nickini okuyabilmek için bir koşu italyan lisesine gidip özel ders aldığı,(siz sözlük yazarlarına bir kıyağım olsun; sefreiiiyyynyyaaa şeklinde okunuyor), canlı, içten yazardır, pek karşılıklı sohbet etme imkanı bulamadık kalabalık nedeniyle, bir sonraki zirvelerde görmek umuduyla sözlerimi bitirmek istiyorum *.
beni starbucks a götüren adını duymadığım -duyduğumda söyleyemediğim- kahveyi içme teklifinde bulunan sonra baktıki kahve içiremeyecek portakal suyu ısmarlayıp takdirimi kazanan pikachu. ama deniz tarafında boşalan masaları kapmayı beceremiyor. bunun içide bir "iskelet plan" yapmamız gerekecek.
david eddings amcamızın yazdıklarına dayanarak: her erkeğin ihtiyaç duayabileceği kadar anaç, anlayışlı, sevgi dolu, dırdır etmeyen, lakin yeri gelince lafını esirgemeyen tapılası dişi. ete kemiğe bürünmüş, kanlı canlı benzerlerinin bulunmasını temenni ediyor, avuç içlerinizden öpüyorum.

(bkz: küçük ana)
lisedaş*
yeni bir sözlük yazarı. * *
bana sabredebileceği zamana kadar almanca öğretmenim.
kimse entry girmeyince bu gün doğmadığını sandığım uuser.*
(bkz: doğum günü kutlu olsun)*
*sözlük bünyesine dahil olmaktan memnun olan 2. nesil yazar
hoşgelmekle yetinmeyip sefalar da getiren sözlük yazarı.
seneye wib club'te partilerden sorumlu yardımcım olacaktır kendisi.
güvendiğim yardımcım. *
hayatta önce iyi bir insan olmak için çabalayan sonrasında diğer sıfatların geleceğine inanan dost kişidir. tanıdığım en akıllı insanlardan biri olmasına rağmen aşk hayatına misafir olunca onu uzaklaştıran tüm masumiyetiyle onu yaşayan güzel insandır. bazen kalbine kabul ettiği insanlar onun en içli yanını görüp zekasının farkına varamasalar da kaybettiklerinin değerini zamanla anlayacaklardır *. onunla geyik yarıştırmaktan, gerektiğinde en ciddi konuları konuşmaktan, beraber gülmekten, beraber susmaktan, asabiyet planları yapmaktan kısaca hayatta her ne varsa insan gibi yapılan onu yapmaktan çok çok keyif alan, onu hiç kaybetmek istemeyen bir dosta sahiptir.
son entrysini "6" yıl önce giren ikinci nesil yazar.