bugün

barbaros uzunöner’le, sevil uyar’ın başrolünü paylaştığı tiyatro oyunu. oyunu da aynı zamanda barboros uzunöner kaleme almıştır. gidip izlenesi oyun olup gençlik komedisidir.
sonucu belli olan soru. kendini ağırdan satmayı duydum da böylesini ilk defa duyuyorum.
tuzak soru olabilir.
seninle çıkabilir miyim? sorusunun sert versiyonudur.
Bu isminle yeni bi evlilik programi yapilsa isabetli olur.
bana direkt olarak artıkbenimle evlenir misin sorusunu sorma vakti çoktan gelmiş de geçen bir erkeğe durumu hatırlatma cümlesi gibi gelen soru öbeği.

k:efendim? seninle evlenir miyim mi?
e:ığğmm şey evet aşkım benimle evlenir misin?
gibi.
ideal eş senmisin geri cevabıdır.
Benimle evlenirmisin?
-Seninle evlenirmiyim ?
12 Aralık Çarşamba Bursa Görükle Çağdaş Eğitim Kültür Merkezi'nde, saat 20.00'de sahnelenecek oyundur.

işlerim dolayısı ile tabi ki ben gidemiyorum fakat giden arkadaşların bilgilenmesinde fayda var.

Olur da indirimli gitmek isterlerse de.
http://www.grupanya.com/b...-miyim-bursa?irc=sb-da-cp
6 ocak itibariyle pendik yunus emre kültür merkezinde izlediğim ve çok begendiğim oyundur. oyun sayesinde çok güzel bir akşam geçirdim. sevil de nasıl bir afettir, insan izlemeye doyamıyor.

--spoiler--
adını feriha koyduğumun dizisi.
--spoiler--
bugün gidip izlediğim oyun.kadın erkek ilişkisini konu edinmiş.ben pek beğenmedim açıkçası.çok klişe espriler vardı.

--spoiler--
ayrıca cansu ne kadar çığırtkan öyle.
--spoiler--
bi deene bakalım yapabilecenmi.
klasik türk gençlerinin konu alındığı tiyatro oyunu. evlenmeden vermem flan.. o ne lan? ama kız hoştu baya, ayrıca hiç gülmedim de değil. bugun ckm'dekini kaçıranlar için pazartesi şişli'delermiş.

--spoiler--
ayrıca şu seksist muhabbetine katılmıyorum, burda zaten verilen ders toplumdaki davranış bozuklukları. evlenene kadar cinsel ilişkiye girmeme flan. düzenli seks hayatı olmayınca adam rus kelimesi duyunca bile kafayı yiyo. tabi evlendikten sonra da karısını aldatıyo sonra terkedilip sik gibi kalıyo ortada flan. tamam klasik türk erkeği ve kızı boyledir ama oyun bunun yanlış bi şey oldug mesajını veriyo yani kesinlikle seksist flan değil.
--spoiler--