bugün

dayak yiyen kadına söylemek istediğim söz. giymeseydin.
daha ayrı yazılan -de yi yazamayan bir adet çomarın sikimsonik yazısı. böyle hıyarlar için tek dileğim, inşallah senin karına da yaparlar.
benim karım/kardeşim giyse ben tekme atılmasını beklemeden yüzünü dağıtırdım.
cahil önermesi.

(bkz: beyni yok fikri var)
Celaleddin cerrah tarzı söylemdir.
demokrasiye saldırı başlığı. bu şekil düşünenlerin vatandaşlık haklarının kısıtlanması lazım. şahıs, direkt, insanların vatandaşlıkhaklarına saldırıyo çünkü. e bu haklar anayasada şahsa verilmiş. bunların ip adresleri bulunup, vatandaşlık haklarının kısıtlanması olayına geçilmesi lazım.

yaşı kaç olursa olsun, anası babası var,o anababaya cezasını, ve şahsın kısıtlanma ve uyarı yazısını mutlaka göndermek lazım. belirli okkullarda okuayamaması, belirli bir miktardan fazla para kazanamaması gibi kısıtlamalar getirilmesi lazım.

eee ttrol mroll...anasınaa dersin ki, siz bu kişiden sorumlusunuz, yaptığı şu konudan dolayı şu kadar ceza verceksiniz, ayrıca şahıs şu yaşa kadar şu kadar paradan fazlasını bu ülkede kazanamaz, demek lazım, bunlara.

ülkeden atılmasına kadar giden bi süreç başlatılması lazım, bu trollere...hayır, kendisi gençse, ondan sorumlu birisi mutlaka var, onu bulur, onu zikersin.

anayasa düşmanı başlık açmak, insanları töhmet altında bırakmak da nedir?..cezasını çekmeli.
(bkz: sen de doğmasaydın) ama doğmuşsun işte yapacak bir şey yok.