bugün

küçükken sosyete belirtisi olduğunu sandığım löp löp et halidir.
üzülürdüm hatta niye bende yok diye o kadar inanmıştım bu duruma. annem küçüklerde selülit olmaz derdi ben de sevinirdim büyüyünce sosyete olacağım diye. gel gelelim büyüdüm hala yok ve hala sosyete değilim.
şekerdir bunun başlıca kaynagı. gamze diyenler var, (bkz: tecahul-i arif)
ostrojen(kadınlık) hormonunun salgılandığının göstergesidir.selülitli kadın dişi kadındır. (serdar eren )

http://www.acunn.com/vide...den-selulit-yorumu/330747
yazın televizyonlarda izlemekten sıkıldığımız ünlülerin görünmeyen yüzü.
Bazılarına yakışandır.cidden lan.tamam kabul ediyorum yalnızım.evet.
Genetik olduğunu düşündüğüm, Anneannemde annemde ve bende olmayan görsel sıkıntıdir.
görsel
Genelde hiçbir bayanda olmayan şey. Yani öyle diyorlar. Ben onların yalancısıyım.
Zayıflayınca ve spor yapınca geçen deri hastalığıdır.
Kalıcı değildir.
kadınların mezoterapi uygulamasıyla kurtulabileceği bir problem.

bu uygulama ile istenilen bölgelere yani bacak, karın, kalça, diz çevresi, mide, yan, sırt gibi bölgelere ince uçlu bir iğne ile ilaç enjekte edilir.

bu ilaçlar o bölgedeki yağ bloklarını yıkıp kan dolaşımının artmasına neden olduğundan mezoterapiye düzenli devam edilirse istenilen bölgelerde selülit azalır, zamanla yok olur.

eğer kişide genel olarak bir kilo problemi varsa mezoterapiyle birlikte diyet de verilir.
hafif olduğunda ilgi çekendir. zevk meselesi tabi.
görünüm itibarı ile portakal kabuğuna benzeyen kozmetik sıkıntıdır. sadece kadınların değil erkeklerinde kabusu ayrıca. yani sanmıyorum ki hiç bir erkek eve attığı, soyundurduğu hatun selülitli çıksın istemez o manada, yoksa erkekte selülit olur mu ki?

görsel

(bkz: portakalın kabuğu)
Çok garip bir şekilde bende bulunmayıp -balık etlinin allahıyım- okul defilelerine çıkan 49 kilo kuzenimde bulunandır.

Kilo olayı gerçekten çok nankör ya da söylendiği gibi bu işin kiloyla bir ilgisi yok.
Skinny jeanler de olmasa. Neyseki bütün kızlar görünen de selülitsiz.
Sallamayın kadınlar ne istiyorsanız onu giyin. Ne bakıyorsunuz size iyy selülit mi diyen deyyuslara, onlar önce kıllı göbeklerine baksınlar.
sadece kadınlarda olduğu düşünülen durum.
kadınların göt bölgesinde birikerek löp löp görünmelerini sağlayan yağ kitlesi.
Öyle mi anlatılır be yazar...
Çok çirkin bir görüntü oluşturduğu kesindir! *
Selülit, sadece yetişkinlerde olmayan, bebeklerde bile olabilen bir yağ dokusu durumudur. bacak, kol, karın bölgelerinde yoğun görünen portakal kabuğuna benzer rahatsız edici bir durumdur. Malesefki sadece kadınlarda görülür. östrojenimiz sağolsun.
görsel
Genç kızlarda bile çok var artık. Kızlar ne yiyip ne içiyorsunuz öyle.... Şaşırıyorum gerçekten ...
östrojenin tetiklediği, zaten bu yüzden asla tamamen bitmeyen, sadece bol su takviyesi ve sporla minimuma indirilebilen, sanılanın aksine kilo ile uzaktan yakından alakası bulunmayan, ayrıca jeniffer lopez dahil uzaktan uzağa ölüp bittiğiniz birçok ünlüde de var olan "kadınsal" bir cilt özelliği. peki ben bu başlığa nasıl geldim? çünkü bu "şeyler" her bikini giydiğimde sinirimi kaldırıyor. suyum nerede benim?
harika bir şey. muazzam.
yedi tepeli istanbul selüliti.