bugün

entry'ler (8)

sevgilinin pilot olması

zengin ve prestijli bi sevgiliye sahip olmaktır. Uzun uçuşlar ve baska sehirde gecirilen geceler, yıpratıcı olabilir.

günü en iyi anlatan şarkı

I'm sexy and I know it

sevgilinin eski sevgilisine yazdıklarını okumak

Yapılmaması gereken, sonucunda pozitif bi sonuca ulaşılmayan bi harekettir. bilmemek daha iyidir bence, ne gerek var ayrıca? insana kendini kötü hissettirir.

üniversitede okurken aileyle yaşamak

tavsiye etmedigim, lise hayatının devamı niteliğinde.

kızlardan kızlara tavsiyeler

gıcık oldugunuz, bi kaşık suda bogucagınız kıza, tatlım canım gibi kelimelerle yaklasıp, samimi gözükmeye calışmayın, kimse yemiyor yahu.
Ayrıca, bi başkasının nazını cekmek icin hayat cok kısa.

sözlük yazarlarının itirafları

asla dedigim herseyi bir bir yaptığımı farkettim. hemen sonrasında yapamycagımı düşündügüm seylerle ilgili kesin konusarak, bekleyip kendimi deniyorum. Eglenceli oluyor, sonrasında pis pis gülüyorum içimden, sanırım hastayım.

selülit

şekerdir bunun başlıca kaynagı. gamze diyenler var, (bkz: tecahul-i arif)

türkiye ekonomisi iyiye gidiyor diyen ekonomist

Mevcut durumdan faydalanan kişidir, azınlıktadır dolayısıyla. Edindiğim bilgilere göre; mevcut 3x'lik borcu ödemek için dışarıdan 5x almak. Eldeki 3x'i borca, 2x'i hazineye koymak suretiyle, zenginleşmek. Uzaktan bakıldıgında borcun 5x'e dönüşmüş olması. Gelen paranın gerektigi gibi degerlendirilmemesi nedeniyle, üretimde ve ihracatta yeterli artış olmadıgı da göz önüne alınınca, batan ekonomi diger insanlar icin gelişiyomuşcasına servis edilebilir..