bugün

Selçuk Bayraktar milyonlarca liralık bir savunma sanayii firmasının sahibi.
30'a yakın ülkeye ihracat yapmış ve bu sayı hızla artıyor.
Ama eşi ile birlikte kaldırıma oturup, dürüm yiyerek iftar yapacak kadar alçak gönüllü ve bir o kadar da mütevazı.
Bizden biri.
Eşi de sayın cumhurbaşkanımızın göz nuru, Can kızı.
Böyle bir aile Allah için sevilmez mi?

görsel
Ne var bunda arkadaş normali bu zaten. Cami avlusunda sadrazam sofrası kuracak hali yok adamın eşiyle başbaşa. Mütevazılıkla alakası yok bunun o yüzden.

Ayrıca dürüm enternasyonel bir yiyecek. Elon musk da olsan canın dürüm çekti mi yiyeceğim şey o.

Ayrıca o “dürüm” diye küçümsediğimiz şey en makul yerde 50 tl civarında fiyatta haberiniz olsun.
şu ünlü kişilerin halktan biriymiş gibi görünme çabalarını son derece samimiyetsiz buluyorum. özellikle siyasiler bu duygu sömürüsünü yıllarca kullandılar. önce halktan biriymiş gibi mütevazı bir fotoğraf çektirirler, sonra da pahalı araçlarına binip villalarına giderler. artık kimse bunları yemiyor.

ayrıca artık dürüm yemek mütevazılık göstergesi değil, zenginlik göstergesi. geçenlerde akp'li cem küçük sinema biletinin 40 lira olduğunu, 7 milyon kişinin bergen filmini izlemeye gittiğini, bunun da bir zenginlik göstergesi olduğunu ima etti. işte dürüm de bugün artık 40 lira. yani kendi ifadeleriyle o da bir zenginlik göstergesi.
normalde uğraşıpta eksi atmam . ama doya doya eksiledim bu postu . hak ettin.
Ben artık iktidarcı insanların paralel evren simülasyon vs. Gibi bir gerçeklikte yaşadıklarını düşünüyorum.

il teşkilatına gençlik başkanlığına gidince kırmızı bir hap veriyorlar bizim göremediğimiz başka bir türkiye'de yaşamaya başlıyorlar.
a öyle mi? ben hanedanlık ailemiz artık evrimini tamamlamış, altın yiyip pırlanta sıçmaya başlamıştır diye hayal ediyordum.
görsel
sizin mütevazı dediğiniz dürümü ülkenin yarısı yiyemiyor lan.
Dikkat ettim, dürüm boş değil. Üstelik yanında ayran bile var.
bizim dürümümüz yoktu sevişemedik...
Maşallah!

görsel
Selçuk bayraktar Allah olmadığına göre insan olduğuna göre afiyetle istediğini yiyebilir, içebilir.

Yani ne yapalım?
özel bir anlam yüklenmemesi gerekendir. adamın canı çekmiş, ne var bunda?
Biz de bunu yedik. Arabanızı ve peşinizde gezen adamları (koruma, polis filan) niye kadraja almıyorsunuz?
Tüm sempatisini kaybeden iktidar, umarım damat üzerinden şirinlik yapmıyordur.

Diğer damat girişimi rezalet olmuştu ve halkta karşılığı olmadı.

Sen iha, siha, teknoloji, savunma sanayi çizgisinden çıkma damat bey.

Böyle dürüm, mürüm, ayran işleri falan kimseyi sarmıyor. Yemiyoruz yani...
Bu adam böyle şovlara girmez.