bugün

adanademir spor başkanı.
adam aştı kendini, gördüğüm yerde dövecem demeye başladı.

neler oluyor merkez.

http://www.youtube.com/watch?v=mEkxcY8Ic2o
kendisiyle güzellikle konuşmaya gelen fatih terime kendi iş yerinde saldıran kıro dur.

terim istese tükürüğü ile boğabilir.
80 milyonun yapmak istediğini yapmış fatih terimi elden geçirmiş koca yürekli adam.
bu adamın adı ya selahattin olur ya da sebahattin zaten başka bir alternatif düşünülemez. tipten resmen selahattin akıyor.
Adanalilar bilir, adana demirspor un eski baskanidir. Siz kebapci olarak tanidiniz sadece.
bir kebapçının, türk futbolunun kaderini etkileyeceği hiç aklıma gelmezdi. valla bravo. bu adam bizi bu beladan kurtardı. daha sıradışı yazmaya gerek yok zaten. herşey ortada.
" Kavgaya giderken bile yanlış kadro seçen Fatih Terim'e hayırlı yolculuklar diliyorum. "
büyük adam.
görsel
Yuzevlerde tanistigim adam gibi adamdir. Zaten giriste necati atesle oturur mac izler giden herkes gormustur. Futbolla baya ilgili ama bu kadarini beklemiyordum. Buyuksun baskan.
Arda turan'ın milli takıma dönmesiyle gözlerin yeniden kendisine çevrildiği, türk futbolunda çağ kapatıp çağ açan şahsiyet. Umudumuzsun reyiz.
heykeli dikilse taşaklarına beton yetmez. hemşo hemşoyu gurbette sikermiş cümlesinin kanlı canlı ispatı.
heykeli dikilmiş koca yürekli adam.

görsel

https://www.gercekgundem....iracak-heykel-290438h.htm
heykeli dikilen ilk kebapçıdır. bilek gücüyle haketmiştir. kutlarım hemşerim.
"Ama futbolumuzu kurtardı yea"

Milli takımı turnuvalara götüren kişi gidiyor*,Arda sırıtıyor,RTE karışıyor,Aziz tehdit saçıyor,Tüpçü duruyor,Burak dolanıyor,takımda ruh olmuyor....

Bu mafya, türk Futbolunu mu kurtardı şimdi ?
Kıçınıza kına yakın emi !

Yetmez; bu davarın heykelini dikin, bu davarın ismini mekanlara verin ve bu davarı olabildiğince yüceltin.

Size de yakışan budur.

Ne demişler; herkes hak ettiğini yaşar.

Not: tüpçünün kankası ve arda'nın dostlarından biri.
cin con un başına çok yakışacak bir teknik direktör olabiliridi.
tüpçünün köpeğidir.

not: Terim'in bize gelmesini kabullenemeyen biri.
niye tweet atmıyor merak ettiğim kişi. oda bir terime nerede kalmıştık dese iyi rt ve fav alırdı. evet.
son terim bükücü.
aykut' a da bir selam gönderse kebapçısıdır.
12 numara misafir edeceğini açıklamış.

galatasaray yedek kulübesinin hemen üstünde.
fatih terim i kendi kabapçısında döven ve onun milli takımlardan kovulmasına neden olan kişidir.
derbide terimin arkasında olması terimin basiretini bağlamak amaçlı olabilir. fenerbahçe çok kurnaz gerçekten.
--- alıntı ---

Kebapçı Selahattin Aydoğdu'nun Fatih Terim'den tokat ve yumruk yedikten sonra adli rapor alarak şikayetçi olduğu ortaya çıktı.

--- alıntı ---

gerizekalı kanatlılar şu tipin heykelini dikti. *

(bkz: babanız terim)
--alıntı--

yalnız oturuyosun, yanında bu olayı tezgahlayan 3 şarlatan var, "ehe ehe nası soktum lafı ehe ehe" diye gevşek gevşek muhabbettesin, kapıdan fatih terim giriyo "beni çağırdın selo geldim" diyo... mekan senin ama dayak yiyosun... harbiden heykeli dikilecek adammışsın be selo...

https://twitter.com/mtt19...tatus/1022770933264797696

--alıntı--