bugün

newsweek dergisinin türkiye baskısının genel yayın yönetmeni. daha önce aktüel dergisi'nin genel yayın yönetmenliğini yapmaktaydı. newsweek dergisi 27 ekim 2008 tarihinden itibaren her pazartesi bayilerde olacak. dergi ciner grubu tarafından çıkarılacak.
fethullah gülen cemaatinin gazetecilerinden. cemaat aktüel'in genel yayın yönetmeni olması için çok çabaladı. oldu da. sonra da newsweek. ama gazetecilikten pek anlamaz. nitekim newsweek başarısız oluyor. aydınlık kadar satabiliyor ancak. newsweek'in başına getirilmesinin nedeni aktüel'in performansıydı. Ama unutulan bir şey var; o dönemde derginin yayın direktörü alev er'di. dergiyi alev er yapıyordu.
kötü ve yandaş gazeteci olması nedeniyle habertürk'ün genel yayın yönetmenliğine getirilmiş. Berat Albayrak'ın hazine ve maliye bakanlığına getirilmesine tepki olarak fırlayan dolar konusunda yaptığı ve damadı kollayan yorumuyla berbat gazeteciliğe tam gaz devam edeceğini göstermiştir.
FOX Haber'den Fatih Portakal'ın istifasının ardından sunuculuk koltuğuna oturacak isim. Eski Habertürk Genel Yayın Yönetmeni.
kaypak bir tipi var.

tam iktidar tarafından şekillendirmelik.
tipinden güvenilmezlik akıyor. gözleri bana güvenme diyor. buna rağmen fox gitti bu adamı fatih portakalın yerine getirdi. bu ülkede kimse hak ettiği yerde değil kimse.
Fox ana haberin fatih portakaldan sonraki yeni anchormani

görsel

görsel
Fox haber'deki akıbetini merak ettiğim, fox haberin yeni haber sunucusu.
2 aya kalmaz yolcu olacak kılkuyruk.

görsel
Fox haber izleyicilerinin gazını almak için ilk programda atatürk'ü öven insan da denebilir.

Edit; şimdi de akepeyi eleştirdi, tamam sevdim bu sunucuyu.
Neden ben? Yakında oturduğum için.
5 dk dır neye gülüyor babam diye bakmaya geldim. Bu adamı izliyormuş ne söyledi acaba merak ediyorum.
Fox Ana haberin yeni sunucusu. Çokça ııı diyor. Biraz o konuda sinir oldum. Başarılar diliyorum.
ilk 20 dakikadır bol bol atatürk güzellemesi yaptı, muhalif görünmeye çalıştı, şimdi de diyanete ve tarkatlara salladı.
kendisini ilk günden kabul ettirmek istiyor gibi.

ama kendisi yandaş bir gazeteci.
bunu herkes biliyor.

bu yüzden biraz yapmacık geldi bana söyledikleri falan.

neyse, inşallah ben yanılıyorumdur.
haber metnini biri yazıp eline vermiş.
okurken o kadar samimiyetsiz ki tekleyip duruyor.
bak selçukcum sana "vatan millet sakarya ve atatürk dersen inanırlar." diyen her kimse fena halde kandırmış.
biz senin alışkın olduğun allah deyince her şeyi unutan kitle gibi değiliz.
senin erdoğanın uçağında gezmesine izin verilecek kadar yandaşlığı kanıtlanmış biri olduğunu gayet iyi biliyoruz.
Her iki kelimesinden sonra “iii” demeye devam ederse, agababalarinin kapiya koyacagi adam.
Heyecanlı görünüyor ilk günü normaldir.
Ah ulan fenasi olayı buna denk gelecekti ki...!
Bir rahmetli gibi çok ıııı lıyor, bilen bilir.

Fazla bakma fırsatım olmadı, görürüz neler olacağını ama pek gözüm tutmadı.
muhtemelen fox haberde uzun süre kalamayacaktır.
sondaki jazz kısmı güzeldi de onu sonraki haberlerde yapaydın be selçuk. miller nerde sen nerdesin o anda? haddinden fazla rahattı sanki. bir de kendi içinde fatih portakal ile çok kıyas ediyor kendini belli. konuşmalarına yansıyor ben ben diyor.
medyaya dair tek bilgisi birilerinin(!) arkadan ittirmesiyle kendini bulduğu yayın yönetmenliği ve danışmanlığı işleri olan; bir ara da ne habersin ne türksün'de lüzumsuz bir şeyleri sunar gibi yapan arkadaş. eğitim yok, mutfaktan yetişme yok, hazır olmayan bir ortama gelip oraya çekidüzen verme yok...

fatih portakal, keçinin olmadığı yerdeki abdurrahman çelebi idi. böylece ortalıkta ne keçi kaldı ne koç.

hamiş: bunlar yüzünden ülkede iletişim fakülteleri işsiz mezun rekorlarına doymuyorlar. haramzadesiniz resmen, başka hiçbir şey değil.
Fox TV Alex sonrası Fenerbahçe gibi oldu.
ilk gün çok heyecanlıydı. Biraz zaman verelim.
ukala birine benziyor.