bugün

seen lee iyisin hoşsun bebişim ama o koltuk altın nedir allaasen demek istediğim halterci. tabi biz alışık olmadığımız için de böyle geliyor olabilir, plajlarda baktığımız zaman yabancıların çok da önemsemediğini görebiliyoruz aslında. öte yandan bu kadın halterci yani ne biliyim kadın gibi değil *
halteri değil ama mideyi kaldırmış kadın(!) sporcudur.
görsel

görsel

görsel

görsel
'balta girmemiş orman mı kaldı?' diyenlerin ömründe bir kere görmesi gereken kadın.
görüntüden bile tiksindik buradan onun yanında olan kokusunu çekiyor ekstradan.
bu koku yüzünden bizim halterci kız ilk kaldırışında motivasyon sağlayamadı.
ayıp lan ayıp.
henüz permatik, epilasyon aleti gibi şeylerin varlığını keşfedememiş haltercidir.
seen lee midem bulandi. halterden ve kadindan sogudum.
Erkekliğimi bitirdi.
koltuk altına peruk takmış sporcudur.
spiker seen lee derken bile midem altust oluyor. bunun sevgilisi varsa allah sabr versin.
"seyirciyi selamlamaaa selamlamaaaa! hayıırr." diye bağırttıran sporcu.
olimpiyattan soğutan kadın(!) halterci.
twitter tt olmuştur ama halterle değil koltuk altı kıllarıyla. doğal olunurda bu kadar mı olunur.
halterciymiş. pehh !! o koltuk altı kıllarıyla 100 kiloluk halteri kaldırabilir ama 100 gram çükü nah kaldırır. iğrenç bi şey lan.
Sayesınde koparmada ve sılkmede 3 kg kustugum kadın(?).
bu ne amk. Traş bıçağı bulamadın be kadın. Midem kalktı lan. Kendisine şarkı armağan ediyorum Şebnem ferah söylüyor benim adım orman
insanı halterden soğutan sporcudur. almıyorsun bari kısa kollu giy izleyenlerin ne suçu var.
cinsel hayatımı bitirmiş kadın haltercidir.
15 kasım 1982 doğumlu halterci.
bugün bana koltuk altı kılıyla nasıl meşhur olunurmuş onu gösterdi.

- çocukluk hayali banka memuru olmakmış. o bankayı batırırlar ben söyleyeyim.

- en sevdiği tatil yeri bonnie doon imiş. bundan sonra uzak duruyoruz oradan. *

daha yakından tanımak için,
http://london2012.olympics.com.au/athlete/seen-lee

(bkz: iftardan önce açılmaması gereken başlıklar)
çıktığı an kanalı değiştridiğim mahluk. oruçlu ağızla türlü küfür ve beddualar etmem sebep olmuş orman kaçkını. antrenmandan kesmeye vakit bulamamış diyecem de adam gibi bir persormansı da yoktu ki. halterde zaten madalya şansın yok tek amacın insanların midesini bulandırmak mı. bi de bunun antrenörleri falan var onlara daha çok acıdım şimdi. eğer o kılları kesmezse her geldiğinde inşallah ağırlığı kaldıramaz da o iğrenç kılları görmeyiz diye dua edilecek olan yaratık.
müsabakayı anlatan erman yaşarın bile:

avustralya'lı seen lee yüzünden spikerlik hayatımın en zor yayınını yaptım, allahını seven avustralya kafilesine depitak göndersin*
diyerek isyan ettiği mahluk.
Bunun temel sebebi kadının muhtemelen aborjin olmasıdır.bilen bilir aborjinler temizlikten hic haz etmeyen yerli halktır zira.bizde ailece kanalı değiştirdik bir süre.
aborjinleri londrada temsil etmiştir koltuk altı kılları ile.
örme kıvamına gelmiş kıllarıyla da birinci gelebilecek kızdır. lan bi de türk kızı derler. bütün pislik asıl bunlarda.
zohan ın bayan versiyonu resmen.*
koltuk altı lens olan sporcu.