entry'ler (180)

solcu kız

kendisine kız denilmesinden hoşlanmayan kadın kelimesinde kendini bulan varlıktır.entelektüel birikimi oldukça iyidir.

bomonti

şu sıralar şekil zırtlanlarının her ortamda överek adını kirlettikleri biradır.behzat amirin banazura etiketi yapıştırdığı biradır.zamanında 2 liraya alırdık tey gidi günler ama paramız yoktu lisedeydik o yüzden bomonticiydik haci biz paramız olsa alırdık haynekenimizi paşalar gibi içerdik

camel soft

ağzı yıllardır winston light içen liselilerin ucuzladı diye abandığı sigaradır.

tiksinmek

sebebi açıklanamamış duygu hissiyat.neden insan dışkısından tiksiniyoruz?bizden çıkan bişeyden nefret etmek ya da neden insan eti yemiyoruz.evrimleşme olsa gerek ki taa atalarımızın da atası demekki istememişler yemeyi ya da sindirememişler vücutlarında en basi örneği.

tıp okuyan sevgiliye sahip olmak

(bkz: arsa kapatmak).

evde çıplak dolaşmak

annemin gomünist misin söylemini ortaya atan olay.

mhp nin başına geçmesi gereken kişi

ersun yanal.

nokia 3310

lisede mesaj yazarken çatur çutur sesler çıkaran ef sa ne.

allahperest sosyalist

marksist allahperest deseniz belki paradoks olabilir de sosyalizmde bu gayet olabilecek bişeydir.asıl olmaması gereken allahperest kapitalisttir.insan hem allahın yarattığına sevgi duymakla kul hakkı yememekle sorumlu tutulacak hemde emek hırsızlığı yapacak kul hakkı yiyecek.

kapitalist modernite

insanlara bak ben senden daha az emeğimi zihnimi kullanarak senden daha kaliteli yaşıyorum dedirten modarnite. insanlık dışı.

ha bi de tüketerek sınıf atlamaya çalışan insanlar var o daha fena.

köy enstitülerinde yetişmiş nesil

ateş eden nesil.bu nasıl nesildir ki günümüzdeki eğitim sisteminde bir derse girse bu nedir yahu çocukların kafasını bunlarla neden meşgul ediyosun onlara neden söz söyleme hakkını tanımıyosun onlara neden el becerisi hayat becerisi entelektüel bilgi ile sorgulama yeteneğini vermiyorsunuz diyebilecek nesil.tekrar kurulsa anadoludaki bu saçma salak düzeni yok ettirebilecek nesil yetiştirilmesi açısından dünya ile kapışırız.halt etsin oxford cambridge. (bkz: ismail hakkı tonguç)

şarap gibi kadın

piknik tüpü gibi kadına değişmeyeceğim kadındır.

kadınların cinsel obje olarak görülmesi

libido abileriniz.

sevgiliye sarılıp uyumak

meme sıcaklığında sabah kalktığında kendini terlemiş olarak bulmak.

uludere olayına takipsizlik kararı verilmesi

insaniyetlikten zerre almamış,ağızları kan kokanların ve katil yanlılarını sevindiren olay.söze geldi mi hepiniz inanıyosunuz allah diyorsunuz ama emin olun sizin müslümanlığınızdan da insanlığınızdan da şüpheli ve nefretteyiz.

ronaldinho nun beşiktaş a transferi

beşiktaş ronaldinhoda.mizah bi yana beşiktaşlı değilim ama gelsin be abi.

chp nin dünyanın en iki yüzlü partisi olması

kurulduğu günden bu yana aslında tek yönü olan ve bu yönü de çok kuvvetli olan parti. (bkz: liboşlar)

isyan ateşi

ne zaman dinlesem giyerim tikko çizmelerimi.

hatırladıkça iç burkan garibanlık anıları

2 gün boyunca sadece 1 simit yemek.bir lokma alıp 2 bardak su içmek.yaktın beni üniversite.

penise takılan isimler

billur.