bugün

entry'ler (333)

sözlük yazarlarının şu an hissettikleri

Tarifi olmayan bir boşluğun içindeyim.

ne kadar özgürsünüz

Memlekete dönene kadar.

takım elbisenin kızlar üzerindeki etkisi

taşımasını bilene ayrı bir hava katar, aşık olduğun kişiyi takım elbiseyle görürsen bir kez daha aşık olursun

20 yaş bunalımı

en güzel yıllarını 19 yaşında yaşamışsan, etrafında 17-18 yaşında insanlar olunca insanda 20. yaş bunalımı ister istemez oluyor.

sözlük yazarlarının en son sinirlendiği şey

Aradığım bir şeyi yerinde bulamadığım zaman sinirlenmiştim. Genelde de sinirlenirim senin olmayan şeyin yerini niye değiştirirsin ki? Sorarlar adama batıyor mu diye.

zengin olma yolları

zengin koca ya da zengin kayınpeder bulmak. kısa ve net.

55 deyince akla gelenler

Samsun, eeelli beş.

malaga cf

amrabat'ı sezon sonuna kadar kiralamış futbol kulübü, şimdi onlar düşünsün bakalım.

günü en iyi anlatan şarkı

Delilik Biliyorum Senle Olmak Delilik,
Takılıp Kaldım, Karşı Koymam imkansız.

feridun düzağaç-kavak yelleri.

yazarların ayakkabı kutularında sakladığı şeyler

imzalı formam, madalyam, günlüğüm, birkaç parça yazı,anı ve cüzdanın içinde annemlerden sakladığım birikmiş ,milyonları bulmayan, param. kaç yıldır saklarım parayı kimse yerini bulamamıştı, ne zaman bu olaylar çıktı benim para meydana çıktı arkadaş.

sözlükpad

günlük niyetini kullanılabilecek sözlük elemanıdır. ara sıra girip kimseyle paylaşamadığın şeyleri yazarsın, silersin. günlükten daha güvenlidir, okuyanı olmaz karıştıranı olmaz. neler neler görmüştür sözlükpadciğim.

16 aralık 2013 şampiyonlar ligi kura çekimi

yaptığım mini kura sonrası:

atletico madrid-schalke 04
chelsea-zenit
dortmund-milan
barcelona-man.city

real madrid-arsenal
man.united-galatasaray
psg-leverkusen
bayern-olympiacos bekliyoruz efendim.

diş ağrısı çözümleri

bu kulvarda apranaxı tek geçerim.

olmasaydın da olurduk

ok markası itinayla kapak etmiştir bunun gibileri. "olsaydık, olmazdın."

amedeo avogadro

sınıfta bırakın avogadronun sayısını ismini de "Quaregna ve Cerrato Kontu Lorenzo Romano Amedeo Carlo Avogadro" şeklinde ezbere bilen piskopat tipler vardı, hayır amcanın ismini, cismini bilsen ne bilmesen ne, gerçi konu ne zaman avogadrodan açılsa derslerin kaynamasını da sağlardı yaa. *

7 eylül 2013 türkiye yunanistan basketbol maçı

bu defa fazlasıyla bogdan tanjevic.

5 eylül 2013 italya türkiye basketbol maçı

zaten azıcık olan umudumu da alıp götüren maçtır. ergin ataman, mahmuti gibi başarılı, oyuncuları daha iyi anlayan, yerli hocalar varken tanjevic ile; oyun kurucu olmadan, ligin en yüzdeli şutörleri aday kadroya alınmadan, çok iyi bir pota altına sahipken bu pota altını kullamamakla bu iş olmaz kardeşim.

oktay mahmuti

bugüne kadar, galatasaraydan gitmesiyle taraftarı iki farklı görüşe ayıran hocaydı benim için. evet galatasarayda iken severdim kendisini ama onu özel kılan, takımdan üstün görmelerinin sebebi ne diye düşünürdüm. sonuçta hoca gider belki uzun da sürse yeri dolar diye düşünüyordum.
ama bugün anladım ki oktay hoca çok farklı. hazırlık maçı olmasına rağmen bir ara salonu yıkacak sandım bu nasıl asil bir bağırış, uyarıştır. bu nasıl bir karizmadır. ergin hoca iyidir hoştur ama mahmuti farklıymış arkadaş. o kenarda dursun biz onu izleyelim yani.

usain bolt

dünya atletizm şampiyonası 100 metre yarı finalinde 9.92 koşarak finale kaldı. tsi 20.50 de final koşacaktır.

kazı kazan

1 liradan fazlasını kazanamadığım şans oyunudur. *