tartışmadan sadece sevişildiği sürece sürebilecek beraberliktir.
(bkz: aşkın sağı solu belli olmaz kodumu oturtur)
sagcı erkeğin arkadasları tarafından kızın kenara cekilip tehdit edilmesiyle bitecek bir beraberliktir.
liberal bir çocukları doğarsa aileye kapak olur, başka da birşey olmaz.
çocuklarının adını alparslan gezmiş koymalarıyla devam edecek beraberlik.
demeyeyim diyorum ama;

(bkz: ne faşizm ne komünizm yaşasın erotizm)
çıkar birlikteliği olmadığı kesindir.
ne kadar kaçınsalarda yoğun tartısmalar sonucu birbirlerine zarar vererek ayrılmalarının muhtmel olduğu beraberlik.
Zıt kutuplar birbirini çeker tezini destekleyecek en tehlikeli örnektir.
+HANIM HAYIRLI SABAHLAR,
+SANADA GÜNAYDIN HAYATIM
beraberliğin meyvesi için:

(bkz: ortacı)
Hanim gün boyu namaz kilarken , Erkek vatan kurtarmaya calisir oldukca komik bir beraberlik olur zannimca...
(bkz: sağ gösterip sol vurmak)
bir insanı sevmek onun kaşından gözünden önce, hayata bakış açısını benimsemek ve bunu paylaşmak istemektir. bu açıdan bakınca ideal ilişki olmadığı aşikardır.

tanım: mutlu sonla değil de kanlı bıçaklı bitmesi muhtemel beraberlik.

deneysel edit: "sen sağ, ben selamet"
eninde sonunda bitmeye mahkum ilişkidir. hem fikir birliğinin olmadığı bir beraberliği kim ne yapsındır? ayrıca sağcı erkek sol görüşlü bir kızı taşıyamaz/hazmedemez.
zit kutuplar birbirini cekermis dedirttirttirten durum. * *

ailecek izliyoruz efenim, genel kani yurutemeyecekleri konusunda ama biz iliskilerini mutlu sonla noktalamalarini istiyoruz. * * * *
olması muhtemel beraberliktir. (bkz: sağcı solcu mu kaldı)
düzenli seks.

ne diyim arkadaşım, bu ülkede hüseyin e hüseyin derler. zira bir kadın bir erkekle beraber olduğunda genellikle hep aynı şeyler olur aşağı yukarı.

sağı solu belli olmaz hatunun yani. onu diyorum.
beraberliğin ilerleyen aşamalarında çeşitli tavizlerle şirketlerin finansal bağımsızlıklarını kaybederek birleşmeleri gibi birleşerek nötr olacaklardır. tabii burada varsaydığımız şey, ikisinin de eşit derecede yönlü olması. yani gene teorik bu işler. ama gerçekte böyle olur mu bilinmez.
türkiye kosullarında daha makbul olan ilişki tipidir.

erkek sağcı olacak ve bazı tutumları ile kızı deli edecek, lakin boş ve kültürsüz olmayacak. hali ile solcu kızımız da okumadıgı kitap bırakmadıgından çocugun ufkunu her tartısmada bir kez daha acacaktır. bazı konularda işin içinden çıkamamaları çok olasıdır. tartışma sonunda ortalama 3 gunluk bir küs dönemi gecirirler ki barışması güzel olsun.

zaman geçtikçe birbirlerinin görüşlerine öylesine saygı duyarlar ki "sizinkler, bizimkiler" tarzında geyikler türetip, birbirleri ile sınırları aşmadan dalga bile geçerler.

ilişkide genelde can sıkan solcu kızımızın erkek dava arkadaşlarıdır. bu durum sağcı erkegimizin canını hiç olmadıgı kadar sıksa da kız arkadasından da it gibi korktugu için pek ses etmez. lakin her toplantıda kız arkadasının yanındadır ve cevredeki erkekleri rahatsız edici bakışlarla taciz etmekten geri kalmaz.

genelde kavgaları karsı fikirlerin açmazları üzerindedir. nasil mı?

--spoiler--
- ... hadi anam hadi sen onu külahıma annat. yok marksmış , hegelmiş , emperyalist amerikaymıs! bırak allahını seviyorsan anca safsata. mc donald's tan çıktıgınızı gormedim be. kimi yiyonuz be siz, tikiler!!!

+ aaaa. suna da bak hele. bana bak ülkücü adam namazını kılar önce üç kagıtcı, sen kendi dinini bilmiyorsun be daha tü yazıklar olsun sana. anca kafa tası ölçün, atsız atanızdan emanet!

- ??!!..

+ ..??!!
--spoiler--

görüşlere tam saygı gelişip iş evlilige geldigi bu sefer de sorun cocuga hangi isim konacağı konusundadır.

--spoiler--
- aşkım ya erkek olursa ulaş, kız olursa berfin olsun tamam mı?
+ hadi ordan erkek olursa göktürk, kız olursa gökçe olur isimleri..
- hayatta olmaz bir kere
+ ölürüm de cocuguma terörist ismi koymam!
- bik bik bik..
+ cük cük cük..
--spoiler--

allah mesut bahtiyar etsin, geçinip giderler. çocuklar ise kimden daha cok etkilendi ise o taraftan olacaktır. ama bir gerçek vardir ki çocuk kesinlikle babanın tuttugu takımı tutar.
solcu kadının feminem davranışlarından ötürü en nihayetinde ülkücü erkeğimizden dayak yemesi ile son bulacak birlikteliktir.
tarafların görüşleri çok keskin değilse o kadar da sorun olmayan hadisedir. (bkz: kendi ailemden biliyorum)
yemek yerken kusmanın nasıl bir tadı (tatsızlığı veya) varsa bu arkadaşlar da buna müpteladır. konuyla çok ilgili olarak;

(bkz: venus in furs)
(bkz: dogu batı sentezinden kimseye zarar gelmez)
sağ-sol çatışması ile bir yere varılamayacağını ancak birlikte ülkeyi ileriye götürecek sistem kurarak bir yere varılacağını bilen insanların beraberliğidir.