bugün

Marjinal kızdır. yüzü güzelse gözleri de renkli ise... enteresan kız sevenlere pek caziptir.

görsel
hele bir de güzelse çok yakışır denenmesi gerekir.
10 mumara olan kızdır.
özgüven sahibi kızdır. güzelliğini uzun kıl parçalarından arındırır. kaldı ki ihtiyacı da yoktur zaten. ama bana sorsanız çıplak ata binen hatun fantezimden dolayı tercih etmem. şöyle atın üstünde saçlarıyla göğüslerini kapatmış usul usul gelen bir hatun olmadıkça.... ben bi sigara yakıp geliyorum.
oğlan çocuğu gibi olan kızdır.
karizmasına sıçmak gibi olmasın da belki de bitli kızdır.*
rahat kızdır. mahalle baskısını sallamayan kızdır. ense kökünden öpülesi kızdır.
amaaannn dikkat çekmeye çalışan kızdır işte, bakın ben marjinalim demeye çalışıyo. lisede de çoğu ergen kızın dikkat çekme çabalarında aklına gelen ama gerçekleştiremediği eylemdir.
en sevdiği film Trainspotting olabilecek olan kızdır. kendisini görmeden güzel çirkin şu bu denilemez. kimine yakışır kimine yakışmaz.
eğer bir jean seberg değilse ki muhtemelen değildir. yakışmayacaktır. öyle herkese yakışmaz.
kemoterapiden yeni çıkmış olan kızdır.
sik kafalı japon askerine benzer.*
Suratı minyon, burnu küçük ve dudakları da etli ise ben o kadına aşık olurum oğlum, oracıkta yapışırım yakasına, daha da bırakmam.

dipnot: burun önemli bi faktör, kemerli bi burun olursa bütün büyü bozulur. eski kız arkadaşımdan biliyorum.
o ne amk asker misin nesin derim her gördüğümde bunları. En iyisi uzun saçtır.
TEK KELIME TARZDIR.