bugün

genel de lise sonlarında "ya sikcem bu okulu bi bitsin saçlarımı uzatcam" diyilerekten yapılan ardından geçen seneler sonra olmasa da olurdu, her gün işe gitmeden önce kalk sabah 7 sinde saç yıka denilen durum. işin garibi kısa saç anormal gözüküyor gözüme artık. bi de bu berberler uzun saç görünce abanıyor ibneler. 4-5 ay sonra kestiririm. kafa rahat.
bayanlara erkeklerden daha çok yakışan eylemdir.

uzatmayın efenim..
üniversiteyi kazanınca çevremde uzayan saçlardan etkilenip ben de denemiştim. burnuma kadar falan uzamıştı önden çekince. sonra baktım gittikçe maymuna ters evrim oluyor dedim yok abi ben zorlamayım. velhasıl iyi etmişim. şimdi o zamanlardaki fotoğraflara bakıp kafana sıçayım diyorum kendime.
uzayınca dalgalanıyo nasil düzeltcem falan ve hızlı nasıl uzatırım? lütfen bilgisi olan yazarlar tavsiyeleri esirgrmesin yarın bakıcam şimdiden sağolun yazar kardeşlerim.
Robert plantin tanrisi oldugu eylem.
üniversiteye geçip hala yapmadığım eylemdir.
uzamıyor ki napayım, sürekli kabarıyor olduğu yerde saç, hiç pirlomsu bi saç olmuyor napalım.
6 ay boyunca uzatır sonra gene 3 e vururum . 3 numara yakısan adam yakisikli adamdır . Sadece uzun sacla yakisikli olmak sayilmaz .
dalgalı saça sahip olan bendeniz için bayağı zorlu olan eylemdir. şu an yedinci aydayım ve saçlar çığrından çıkmış durumda. sahi ne zaman düzene girecek bu saçlar?
ian gillian i gorunce gece gece heves ettigimdir. Saclarim cok duz ve cok sık degil. Tahminimce ian a benzer.
sozluk bidaha dusundumde kalsin sonra yaparim.
1 aydır yapmaya başladığım eylem.
hep içimde ukte kalmıştı acaba nasıl olacak çok merak ediyorum, deneyeyim göreyim.
tanımsı olarak da bazı erkeklere yakışabilen hede.
bakımını yapamayacaksanız, hiç boşuna uzatmayın. eziyetleşir durum.
sabır ve hijyene önem vermeyi gerektiren uzun ve zorlu süreç. yaz tatili bu iş için idealdir.
Zordur. Özellikle benim gibi kuru saçlarınız varsa daha da zordur. işe yarayabileceğini düşündüğüm ve uyguladığım tek yöntem sık saç yıkamamak.
8 ay kadar beklediğim ama istediğim sonucu alamadığım bir durum dalgalı ve düz olmaması apayrı kötü bir durum bu iş baya bir sabır gerektiriyor kısacası.
yazın sıcaklarında fazla sıcaklardan dolayı kısalttırdığım ancak tekrar başladığım eylem.
1.ay doldu bakalım nasıl olacak.
berbere gitmeyi falan da düşünmüyorum.
sert ve kıvırcık işe uzayana kadar evrimin ilk halkasında ki homo sapien misali takılırsın ki sonrası yakışana yakışıyo... misal ben (dim bi zamanlar) ah gençlik...
Çok zahmetli, çok uğraştırıcı *, uzayinca derdi çilesi bitmeyen bilakis artan, sürekli bakım gerektiren hede.

Bana da çok yakışmıyor ama yılların getirdiği bir istek var.
10 yıldır yaptığım şey.
Sabırsız bir insan olduğum için bana çok zor gelen bir süreç, bundan önce 2-3 defa deneyip hepte en sıkıntılı döneminde (ara dönem) kestirmişimdir, bu aralar yeniden başladım hayırlısı ile, şöyle bir mucize formülü olanlar msj kutuma mesaj bırakabilirler.
Yapamadığım sey. Nedense saçlarım kısayken maçlarda daha süratliymisim gibi geliyor garip. Hatta saclarım sallanmasın diye wax surerim.
Uzatan şahıs erkek kişisi ise uzatsındır.
Sonuna kadar desteklediğim eylem.
Artık istediğim şeydir. Cevreme 'bakın ben kestirmek istersem vazgecirin beni' demekten yoruldum. Sabretmekten yoruldum. Her üzgün olduğumda saçlarıma kıymaktan yoruldum. Boynuma düşen saçlarımın belime düşmesi için yıl sayıyorum.
cesur olun biraz ve içinizden geliyorsa uzatın, çevrenizi siktir edin. o ne der şu ne der diye düşünmeyi bırakın. yakışmasa bile keyfinize göre davranın.

ben iki yıldır uzatıyorum. başta çoğu kişi uzatma derken şu an millet şampuan soruyor.
Kırıklar falan filan bir sürü şey bir de uzayınca dökülüyor saç yenilenmek için. Bakımını üstüne alan uzatsın.
Dalgalı ise çiledir.
güncel Önemli Başlıklar