bugün

kısa ile uzun arasındaki dönem tav eder adamı... yatırsan yatmaz... kabarık cins bir haldedir. o dönemi geçince kolay.
beş-altı sene sonunda pes ettim sıfıra vurdum. yalnız rahatlığını hiçbir şeye değişmem kuş gibi oluyor insan.
Bir kere kısalınca saçlar omuzdan aşağı inmesi çok zor. Arada takılıp kalıyor şekil almıyor ne uzun ne kısa sonuçta yeniden kestiriliyor.
Erkekler için zahmetli ve yorucu iş.
Hiç yapamadım. Bir kere denedim saçlarım belli bir süre dimdik yukarı uzadı, ardından bazıları yukarı devam ederken bazıları yerçekime yenik dğşmeye başladı, ortaya garip gureba bir şekil çıktı. Sonra hepsi yerçekimine yenik düştü, bu sefer de sağa sola yatmadığı için hepsi olduğu yerde aşağıya inmeye başladı, gözümü kapatıyordu alnımı gıdıklıyordu. Bir süre böyle dünyayı yarı karanlık gördüm sonra vazgeçtim. Saçlarım yatmıyor, çivi gibiler. Allah saç vermemiş. Böyle kabul ettim 2 numaraya vurduruyorum artık. Ama yine de Varsa bir öneriniz bu saatten sonra çok büyük bir aydınlanma yaşayıp ben de güzel saçlı biri olabilirim belki.
Dax'ın supergro saç bakım yağını alıyorsunuz.
Haftada iki kez saç diplerine sürüp en fazla yarım saat bekletiyorsunuz.
1 aydan itibaren uzama hızını artırdığını görürsünüz.
Yalnız saç diplerine güzel yedirmek ve düzenli yapmak mühim.
2 ayı aşkın süre evde kalmak durumunda olunca mecburen yaşanan süreç. bayağı aldı başını gittiydi, ama üniversite yıllarını anımsatıp bir nostaljiye yol açmadı da değil hani. neyse artık en sonunda gözü karartıp ev şartlarında acemice de olsa son verdik sürece bir şekilde.
Saçlarınıza bakım yapmadığınızda ne kadar gür olursa olsun saçları yıpratan eylem. Gerçekten gür saçlarım vardı ve doğru dürüst bakım yapmadığım için aşırı derecede döküldü. Şimdi canlansın diye 3 numara geziyoruz evet.
Pandemi sürecinde kuaförlere yasak gelmeseydi, Hep içimde bir ukte olarak kalacaktı.

Bana bu vesileyle saç uzatma imkanı tanıdığı için asrın liderimiz tayberdoğan'a şükranlarımla..
(img:#2048994)

Daha yolun yarısındayıZ ama 4 ayda bu kadar iyi sonuç bence. Tayberdoğan'a tekrar ve tekrar şükranlarımla.
Gönüllü karantina günlerinden, rapunzel gibi çıkacağız, sanki.
Şu karantina günlerinde saç ve sakal anlamında kendi rekorumuzu egale etmiş bulunuyoruz. 1 ay daha kestirmezsek vay halimize.
1,5 yıldır yaptığım eylem.
Restorex’in reklamları hep saçı hızlı uzatma olarak öne çıksa da bana pek mantıklı gelmiyordu. Şampuanımın bittiği bir dönem tesadüfen bulup satın aldım, 1 ayı geçkindir kullanıyorum. Saçlarım eskiye nazaran gözle görülür şekilde hızlı uzuyor, yakında belime gelecek gibi saçlarım =)) Ben iyi bir sonuç aldım size de tavsiye ederim. Saç tipinizi de göz önünde tutarak bir şans verin bence. Amacınız kısa sürede sonuç almaksa tabii.
Erkek arkadaşımla ayrıldıktan sonra o psikoloji ile soluğu kuaförde aldım,sonuç malumunuz. Şimdi saçımı hızlıca uzatmaya çalışıyorum 2 haftadır Restorex Şampuan kullanıyorum,normal uzama hızımı çok iyi biliyorum ve şaşırtıcı derecede hızlı uzuyor saçlarım. Saçlarıma zarar verir mi diye içeriğini kontrol ettim ama öyle bi kimyasal falan da göremedim. Kısaca bu bir teşekkür entrysi, herkese de tavsiye ediyorum.
(#42718549) reklam olduğu 8 km öteden belli oluyor.
hiç yapmadığım saçım belirli bir uzunluğu geçerse sinir oluyorum genelde o uzunluğa varmadan standart şeklimde kestiririm tası koy kes.
Bayan saç modelleri 2023 yılı frauen frisuren 2023 popüler tasarımlar için https://www.musttafa.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Site üzerinden birbirinden farklı çeşitli saç modellerini inceleyebilirsiniz.
kellere işkence gibidir saç sağlıklı beslenemediği için uzayan tellerde dökülüyor.
brad pit'in resimdeki saçı için 1,5 yıl lazım.
her babayiğidin yapacağı eylem değildir.
şimdi size saç uzatmak ile ilgili 3 madde yapacağım. ezberleyin:

1- saçını kesme,
2- abuk sabuk saç bakım ürünleri kullanmayın. erkekte saç bakımı diye bir şey yoktur.
3- tekrar kestirmeyin.
Headbang dansı yapmak isteyen bir vatandaşın girişeceği olay.
Bakımı zor olmasa hep yapacağımdır.
iki günde bir yıkanın,bir de 6 ay bekleyin,garantisini ben veriyorum müthiş uzayacak.
Çok güzel bir şeymiş

Sırtıma değmesi hoşuma gidiyor.

(Yazın tuzlu suyla birlikte değince daha da hoşuma gidecek gibi.)
Kritik eşiği geçince güzel görünen eylem.