bugün

Erkeklerde heleki yakışmıyorsa enteresan duran saç modeli. Komik desen komik değil, tuhaf desen tuhaf değil farklı bir iticiliği oluyor. Yakışanda uzatsın zaten.
Her insana yakışmaz.
Sevmedigimdir.
Bana kalırsa hep gögüs hızasında olsun en cok yakısan boy oldugunu dusundugum icin. Bir de gur oldugu icin kolay kolay uzamaması sorunsalı beni derinden uzuyor cok uzun goremiyorum o sacları hic.
kafanın üstündeki kılları kısaltmamak sureti ile yapılan eylem.

Gençler biri bana yol göstersin, bu kaçıncı denemem bir türlü olmadı.
Üniversitenin ilk senesinde azıcık başarılı oldu dedim, gene olmadı.

şöyleki ;uzatıyorum, bir yerden sonra düzeltmek gerekiyor, berber yarısını kesiyor o saç bir türlü uzamıyor. Bir ara tam uzar gibi oluyor (şekil veremediğin dönem ,yatmıyor ,kalkmıyor vs) o zaman da arkadaş ve aile hemen " ne bu saçın hali ? berbere gidecek paran mı yok ? saçmalıklarına başlıyor.

Yeter artık aminium.
Biri yol göstersin , iş berbere kalınca 1 yılda ancak 6 santim uzar.
herkese gitmiyor arkadaş. uzatayım derken dikkat etmezseniz berduşa dönebilirsiniz.
1 yıl sabırla başardığımdır. ilkbaharda uzatmaya başlayıp kışı şapka, kapüşon, bere tarzı şeylerle geçirerek kolayca uzatılır ve rahatsız da olunmaz. uzayınca rahatça bağlanıyor zaten.
hic yapmadigim ve yapmayacagim seydir. Yillar icinde saclarimin en guzel gorundugu optimal uzunluk derecesini anladim.
yaklasik 3 yildir yaptigim. 3 yildir berbere de gitmedim hic. kiz arkadaslarima ya da valideye duzelttiriyorum. enseyi de kendim temizliyorum. spor yaparken acaba kisa olsaydi simdi nasil rahat ederdim kim bilir demiyor degilim, ancak birkac yil daha kestirmeyi dusunmuyorum simdilik.
özellikle erkeklerde lise sonrası 2-3 senelik süreç içinde görülen eylemlerden birisidir.
Çok sıkıntılı iştir.en güzeli kısa saç.yıkaması,kurutması kolay.
erkek adam işi değildir.
görsel
hindistan cevizi yağı bayağı uzatıyor bilginize.
henüz 6. ayındayken vazgeçtiğim eylem. saçlar dalgalıysa rahatsız ediyor ve banyo sonrası kurutmakta ekstra çaba istiyor.
Maalesef yapamayacağımdır. Çalı gibi amk, ne taranıyor ne adam akıllı uzuyor, düz de değil, yanları da seyreliyor zaten.
Kritik eşiği geçince güzel görünen eylem.
Çok güzel bir şeymiş

Sırtıma değmesi hoşuma gidiyor.

(Yazın tuzlu suyla birlikte değince daha da hoşuma gidecek gibi.)
iki günde bir yıkanın,bir de 6 ay bekleyin,garantisini ben veriyorum müthiş uzayacak.
Bakımı zor olmasa hep yapacağımdır.
Headbang dansı yapmak isteyen bir vatandaşın girişeceği olay.
her babayiğidin yapacağı eylem değildir.
şimdi size saç uzatmak ile ilgili 3 madde yapacağım. ezberleyin:

1- saçını kesme,
2- abuk sabuk saç bakım ürünleri kullanmayın. erkekte saç bakımı diye bir şey yoktur.
3- tekrar kestirmeyin.
brad pit'in resimdeki saçı için 1,5 yıl lazım.
kellere işkence gibidir saç sağlıklı beslenemediği için uzayan tellerde dökülüyor.
Bayan saç modelleri 2023 yılı frauen frisuren 2023 popüler tasarımlar için https://www.musttafa.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Site üzerinden birbirinden farklı çeşitli saç modellerini inceleyebilirsiniz.
hiç yapmadığım saçım belirli bir uzunluğu geçerse sinir oluyorum genelde o uzunluğa varmadan standart şeklimde kestiririm tası koy kes.