bugün

fake hesaplara sahip olmasını niyaz eylediğim muzo.
dobra yazardır. ayrıca dexter' i sevmesiyle de beğenilendir.
(bkz: saylonların muzo)*
sözlüğün çift diplomalı yazarlarındandır. diplomanın da etkisi var mıdır bilmiyom ama kalite insan nasıl olur dersinde örnek verilebilir. delikanlıdır, dosttur. bundan öte ne vardır. sağlam entryleriyle de ışıktır.
takımımız fc ihtiyar heyeti'nin fanatik taraftarı, iyi ve kotu gunde yanımızda olan destegini hic eksik etmeyen yazar tanesi.
muhtemelen yarın akşam bu saatlerde italya'nın haritadaki yerini bildiğine bile pişman olacak yazar. buraya da not düşüyorum, italya'yı dar edeceğim kendisine.
(bkz: saylonların muzi)
formatı bilen, düşünceli yazar.
gece gece üşenmemiş, lincoln'e giydirmiş adamdır. dediklerinin çoğu doğru olsa bile adama demezler mi "lan ergen mergen espri yapmışsın da kendini durduramamış entry kusmuşsun!" diye?
ergen edebiyatı yapacaksa biraz daha sakin olması gereken yazar.
bu hafta içmek için söz aldığım yazardır. bir black label kadar sek olan dosttur. bağımlılık yapmak ile beraber tedavi gerektirmemektedir...
savaşçı bir futbolcu, efendi bir insan, saygın bir kişilik... işte böyle bir adam olsa olsa saylon muzaffer'dir. son maçlarında attığı jenerik golü ise hala gözlerimde canlanmaktadır... bir dahaki sezonda baltalı ilah ile beraber fc ihtiyar heyeti formasını giydirmek istediğimizdir*. çocukluğundan bu yana ihtiyar heyetli olduğunu söyleyerek takımımıza göz kırpmış gibi yapmıştır da hani*.
#4993427 numaralı entarisinde olayı iyice abartan yazardır. çocuk mu acaba merak ediyorum. mehmet ağar tribündeymiş, ee?
her galatasaray aleyhine düdük çalan hakemin canını alıyor ya. abartma, sakin.

edit: ayrıca arda nın televizyona yansıyan " çok canım acıyor" cümlesini de duymamış yazardır. aferin, devam et saçmalamaya.
gördüklerini dile getirmiş yazar. elbette yazdıklarına katılan olabilir, katılmayan olabilir ancak öfkelenince bile kendini kontrol edebilen biri olduğunu gözlemlemekteyim. herkes elbette istediği takımı tutma, istediği fikri öne sürme özgürlüğüne sahiptir ancak önemli olan bunu yaparken başka kalpleri kırmamaktır. saylon muzaffer de elinden geldiğince olgunluğunu korumaktadır, olgun tavrı fanatiklere örnek olmalıdır.
not: galatasaraylıyım ancak fenerli de olsa, beşiktaşlı da olsa, futbolu ve dürüstlüğü seven herkesi takdir ediyorum, muzaffer'i de.
hayatı tarifler üzerine yaşamayan, ezberleri bozandır... salyalarını akıta akıta eleştiri yaptığını sananlardan da değildir hani. benden kendisine haddimi aşmak olmaz ise bir tavsiyedir hiç bir zaman hamam böceklerine laf anlatmak ile kendisini yormasındır. zira anlamazlar...
Işıl alben başlığında girdiği entryle iğrençliğin doruğuna çıkmış yazardır.Entry vermeyim de kimsenin terbiyesi bozulmasın.
nkfvas mucidi taraftarlarin kendisine ahlak dersi vermeye kalkistigi yazar.
--spoiler--
not: şimdi kalkıp birisi ''ne var bu entry de, belki onu fenerli yapacaktır aşkıyla sevgisiyle'' dese, ne diyeceksin cevaben? 'ben saylonu tanıyorum, art niyetli söyledi o' falan mı? geçiniz. iş ki sen de bu tip tatlı çekişmeleri bu seviyede ve bu incelikte yürüt; milletin başlığının altına kusmakla yazar olunmayacağını ne zaman öğreneceksin?
--spoiler--

şeklindeki açıklaması ile inceden ve derine yerleştirdiğini seyrettiğim yazardır. ama şu kardeşinin nasihatine kulak versindir... *
beraberce silivriye gidelim, bir de lpgli adam bulup sandal ile açılalım teklifi sunacağım bir candaştır**. *
(bkz: saylongilin muzaffer)
kadıköy'de bir barda karşılıklı içip anılardan, gündemdeki konulardan konuşup ateşli tartışmalara girmek istediğim yazardır, istisnasız bütün testiplerinde haklıdır gözüm kapalı artı oy verdiğim nadide insandır.

(bkz: bizimle ol hep)
"ne barı ulan mermer, mermer" diyecek iken uymadığını görüp dalgakıran, dalgakıran dediğim candaş. cumartesi kimselere söz vermesindir. herşey tamamdır ben, baltalı ve fikirtepe'yi kadıköy deplasmanında ağırlayacaktır*. moonlight kişisi de eşlik edecektir saylon muzaffer'e...
toplaşıp silivri'de kano kiralayalım zirvesi'ni düzenlemesini temenni ettiğim yazardır.*
süper adam geçer, kademeye girer
çok teknik şut çeker, bu saylon muzaffer

son çizgiye iner, ofsaytı yok eder,
süper orta keser, bu saylon muzaffer

dipnot: işbu tezahürat "gitsen ne farkeder" olarak bilinen olumsuz sözler içeren kaka tezahüratın adam edilmesi ile ortaya çıkmıştır. *
championship manager'da beni yenebilecegini zannetmis bahtsiz insanlardan.

milan-inter kapismasinda* ilk sezon ligi ve uefa kupasini kazaninca bayagi umitlenmistir ancak ligi iki sezon ust uste sampiyon tamamlamam ve sampiyonlar ligi'ni kazanmam ile o da maglubiyeti kabul etmistir sonunda. * en son si-games'ten mail attilar 'yeter artik, rakibinizi daha fazla ezmeyin' diye, anca oyle oyunu birakabildik.

aslinda fena bir cm oyuncusu degil ama para pul islerinde kendisine akil danismamak lazim. oynadigimiz 4 sezonluk sure zarfinda inter butcesi milyar dolarlara ulasirken milan hacizlerle bogusuyordu malesef... arkasinda italya hukumeti bulunan koca milan'i batirmak da zor istir hani. *

fenerbahcelidir, candir.
(#5078042) (bkz: nutkun tutulması) saçmalamış yazardır. kendisi kendi evladına dini diyaneti öğretmeyebilir ancak kendisini öğretenlere saygıya davet ediyorum.