bugün

çok kral bir adamdı.
gözlerimde yaş kalbimde sızı
mına kodumun kızı
Dizeleriyle insanı kahkahalara boğan yazar.
kendisini tanımam etmem ama saylon olacaksa bıyıklı, "kaşlı, gözlü, döşü kıllı olsun, karizmatik olsun" istediğim yazardır.
(bkz: turkan saylon)
servis bakımından sonraki hali için;

(bkz: saylon muzaffer reloaded)
daha terbiye etmemiz gereken onca aslan* varken ne diye bizi bırakıp gittiğini anlamadığım abimiz. inşallah bi şekilde tekrar geri döner ve bizi yanlız bırakmaz.
bu arada gözü arkada kalmasın, bana emanet ettiği kedi popülasyonuna gözüm gibi bakacağıma dair sözüm sözdür.
5. nesil siliktir. kendisini az çok biliyorum, saygı da duyarım hani. fakat "avrupa'da oynayan her türk takımına başarı duası" edip, galatasaray'ın kazandığı uefa kupası'na kaybedenler kupası demek çelişkidir hoca, yeme bizi.
her ne kadar fenerli de olsa iyi insandı. sivri dilli bir üstaddı. umarım öyle ya da böyle geri döner...
daha aşkımı ilan edemeden silik olmayı seçmiş yazar.*
şaka bir yana, fanatik galatasaraylı biri olarak; fenerle ilgili ve galatasarayla ilgili yazdıklarını ilk gördüğüm zamanlarda hoşlanmadığım ama konuştukça zekasını ve insanlığını takdir ettiğim, fenerli, sıcak kanlı, ebedi dosttur. kendisine yapılan haksızlığa karşı çıkmış ve sonunda silik olması gerekse bile, sonuna kadar savunmuştur. arkasından konuşmakla olmuyor böyle işler, klavye delikanlılığı yapmaya gerek yok.

son kez söylemek istiyorum: saylonum sana vurgunum*
birtakım gereksizlere ve gereksizliklere kızarak kendini sildirmiş yazar.

bu sözlük herkesi kendine küstürmeyi nasıl başarıyor acaba?

keşke yapmasaydı diyorum ama gitmiş artık, inadına kalmasını dilerdim.
besinci nesil silik yazar. emegi geçen herkese tesekkür ederim, sonunda basarmissiniz.
her daim italya'dan bildiren reha erus misali yazarların alamancı evrimini ve görmeyenin oğlu olmuş sendromunu izleyip ilk fırsatta köyüne gidip inek sağmaya karar vermiş kimse.
(#7330741) entry'sinden sonra muzocum sen de git, sen de de, biz o lafi demek icin cok calistik demek istedigim yazar kisisi.
avrupa kupalarında türk olan her takım için istisnasız başarı duası eden ancak bu vaziyeti kendisi için takdire değecek bulmayan yazar. asıl mesele konuşulan konular hakkında ne savunursan sadece onu ortaya koyup tartışmayı kişiselleştirmemek.

lefter bartu de souza isimli galatasaraylıların sevmediği yazarın daha sözlüğe geldiği hafta nick altına 'dangalak' yazanı (ki o nick altının hala yerinde duran 4. entrysidir) artı oylayıp burada hepimiz kardeşiz şarkıları söylemek şövenistçe bir davranıştır, samimi değildir. kimse kusura bakmayacak; ben nasıl lefter'i 'sefa reis' tavrından ve galatasaray'ın uluslararası maçlarındaki tutumundan dolayı eleştiriyorsam, holiganlık yaptığını düşündüğün adamı eleştirmek yerine açıkça küfreden zihniyete sesini çıkarmayan galatasaraylı'nın yakınlığını reddediyorum.

taraf olmak mı önce geliyor yoksa adam olmak mı bu jargonda? önce buna karar vermek gerek, övgünü de yergini de sonra yaparsın.
(#7310873)

şahsımı şaşırtan, ve sevindiren yazardır. umarım yazdığı entryde ciddidir. kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

hep böyle kalması dileğiyle... her şey tadında güzel değil mi? holiganlık ingilizlere kalsın...

peşin ek: eğer galatasaray'ı eleştirecekse hakaret etmesin, zira türkiye'de hiç bir takım kusursuz değildir.
(bkz: komik)

(#7318184)
(#7310873) bu sefer gerçekten tebrik ettiğim yazar. ironi aradım, bulamadım.* aynı iyi dilekler fenerbahçe için de gelsin.
(bkz: saldır fenerbahçe)
her nickini gördüğümde bana ilkokul arkadaşım naylon şeref i hatırlatan koyu fenerbahçeli.
deli fenerbahçelidir hastasıyız, omuz omuza şampiyonluk entryleri girmek dileğiyle.
izlenimlerime göre aklı başında gerçekleri söyleyen bir yazar.
lefter bartu de souza isimli yazarla hiç bir farkı olmadığını düşündüğüm yazardır.

(bkz: lefter bartu de souza/#7124049)
hukuk fakültesine ne ara girdiğini anlamadığım, telefonlarımın ulaşılamayan kişisi, kardeş insanı...
malum çete ile birlikte sözde ciddiye almadıkları bir troll(?) ün başlığını tek başlarına 6 entry ile şerefleflendirmek(!)ten geri kalmayan "gassaray gassaray cimbombom" pıtırcıkları tarafından avukatlıkla itham edilen yazar.

(bkz: lefter bartu de souza/#6854074)
(bkz: lefter bartu de souza/#6919799)
(bkz: lefter bartu de souza/#6957866)
(bkz: lefter bartu de souza/#7080093)
(bkz: lefter bartu de souza/#7080093)
(bkz: lefter bartu de souza/#7264520)

ee sonra?

(bkz: anlat anlat heyecanlı oluyor)
lefter bartu de souza adlı yazarın avukatı olan ben. eeee? sonra?
sözlüğe geri dönmüş ve kendi takımıyla ilgilenmek yerine galatasaray ımıza saldırmaya başlamış yazar.