bugün

5. nesil siliktir. kendisini az çok biliyorum, saygı da duyarım hani. fakat "avrupa'da oynayan her türk takımına başarı duası" edip, galatasaray'ın kazandığı uefa kupası'na kaybedenler kupası demek çelişkidir hoca, yeme bizi.
daha terbiye etmemiz gereken onca aslan* varken ne diye bizi bırakıp gittiğini anlamadığım abimiz. inşallah bi şekilde tekrar geri döner ve bizi yanlız bırakmaz.
bu arada gözü arkada kalmasın, bana emanet ettiği kedi popülasyonuna gözüm gibi bakacağıma dair sözüm sözdür.
servis bakımından sonraki hali için;

(bkz: saylon muzaffer reloaded)
(bkz: turkan saylon)
kendisini tanımam etmem ama saylon olacaksa bıyıklı, "kaşlı, gözlü, döşü kıllı olsun, karizmatik olsun" istediğim yazardır.
gözlerimde yaş kalbimde sızı
mına kodumun kızı
Dizeleriyle insanı kahkahalara boğan yazar.
çok kral bir adamdı.
şimdi aklıma geldi de zamanında beni galatasaraylı yazarları eleştirmemekle suçlamış yazardı. ancak o zorba hayvansever gibi galatasaray' a her fırsat bulduğunda saldıran ve sırf işine gelmediği için, alakam olmadığı halde, beni samimiyetsizlikle suçlayan biriyle yakın arkadaştı ve onu eleştirmiyordu.
daha dün iki genç arkadaşla aynı masada oturduk. konu futboldan açılınca bu sezon galatasaray' ın kollandığını iddia ettiler. bir an durup güldüm sonra kalktım gittim. olmayan penaltılarla maç kazanan galatasaray değildi, üstelik icardi' nin yaka paça indirildiği 8 pozisyona penaltı çalınmadığını daha geçen biri açıkladı sosyal medyadan.
yani saylon muzaffer' den beri bir şey değişmedi aslında. hiçbirimiz takımımızı eleştirmiyor, rakibi eleştiriyoruz. bir türlü bu hatadan kurtulamadık.
güncel Önemli Başlıklar