bugün

Seve seve
Soz konusu vatansa gerisi teferruattır.
savunma savaşi ise evet seve seve.
Seve seve.

Bir de şehid olursam benden mutlusu olmaz.
Benim dememe gerek yok bir seferberlik çıksa cephedeyim zaten. Tecilimde yazıyor Gideriz elbet.
Mahallemde bölgemde savaşırım cephe işine bedelliler baksın hiç işim olmaz.

Anca Trakya dağlarında ovalarında şehirlerinde çete savaşı ile düşmanı pişman ederim.
Savaşın amacına göre değişir. Ülke yararına cidden faydası olacak bir fikir ise elbette ha ama yok şuraya gireceğiz burayı alacağız tarzında bilmem kimlerin cebini zengin edeceksek hayır.
Hayatta savasmam.
Doğruyu söylemek gerekirse tayyip için asla savaşa gitmem.
Elbette ülkemi seviyorum ve elbette ülkem için seve seve can veririm ama durum farklı.

Savaşmayı çok istiyorsa tayyip bey ilkönce kendi oğullarını cepheye göndersin. Onun oğulları lüks içinde yaşarken beni sikseler cepheye yollayamazlar.
Hem ilkönce şu akpli, dantelli kefen giyen yiğitler önden bi' gitsin. Sonra bakarız duruma..
önden akp li mücahitler ve ümmet kardeşleri cesur, korkusuz suriyeliler gidecek ise evet cevabına sahip sorudur. onlar zaten ümmet birliği yapıp her türlü düşmanı helak edeceklerdir bizde arkada kalan yaralıları falan temizleriz.
Aileme ve sevdiklerime namusuma zarar verildiğini gördüğümde savaşırım.

Ama bu topraklarda yaşayan yeryüzünün en şeytani insanları için asla.

Bana burası senin vatanın burası için öl denilen topraklar kodamanların ve çocuklarının rusların suriyelilerin boş bulup da üstünde çatır çatır sikiştiği yerler olduğu müddetçe bu kanaatim değişmeyecek.
Başta kılıçtar olsaydı, savaş çıksa kılıçtar içinmi savaşmış olacaktık. Vatan toprağına gavur postalı basacaksa, başta kimin olduğunun ne önemi var. Sen ülkeyi dolayısıyla, aileni namusunu korumuş oluyorsun.
zamanında hainlerle savaştık yine savaşırız. zaten kaynaktan çıkmadık da daha. sorun olmaz.
evet.
kaçanları kafaya takmam ama, savaşmayanları tespit ederim, bilahere hesabı görülmek üzere.
eger konu vatansa gerisi teferruattır.

ilk ucakla turkiyedeyim.
yeterki rusyada ukraynaya savas ilan etmesin. yoksa kaliriz buralarda.
Ne savaşı amk? Hangi ülkeyle hangi sebeple savaşacağız?

Ege'deki adaların egemenliği Yunanistan'a ait. Şimdi gidip adamların adalarına saldırmamızı mı istiyorsunuz?
Yani senin liderin bir daha seçim kazanmak istiyor diye uluslararası hukuku çiğneyemem.kusura bakma.
"keşke yunan galip gelseydi" diyen dallamanın peşinden giden adamlar...

bırakın yunanlılar galip gelsin aq bu defa.
Bu arada Putin ve ulusalcılar Türkiye'yi ateşe atmak için ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar.

Tvlerde öyle yorumlar yapılıyorki sanki Yunanistan bize saldırmış, 35 askerimizi öldürmüş, 5 milyon mülteciyi kitlemiş, ülkemiz mülteci Arap değil sanki Yunan askeri işgali altında sanırsın.

Ulan biz bu Yunanistan'la kaç senedir çekişiyoruz, siz ilk defa gibi anlatıyorsunuz.
Birileri iktidarını korumak için savaş çıkartırsa savaşmam.
sikimde olmaz akitler ve din kardeşleri savaşsın.
sahne, canakkale de destan yazan evliyalarin.