bugün

hakkatten böyle bi durum var.
özellikle özlediğiniz birine sarılınca karşılıklı pozitif enerji akışı oluyor, insanı epey rahatlatan bişey.
aret vartanyan ile tanışın. bu adam önceki yaşamında koala falandı herhalde. sevgi dolu adam.
(img:#1350455)

Bir de özlediğine sarılmak vardır ki, sözler kifayetsiz kalır..
Bir de sarılmayı isteyip sarılamamak var. Kalbim hızlı hızlı çarpar da anlar onu sevdiğimi diye çekiniyorum. Onu Kaybetmek düşüncesi korkutuyor. Herkesten daha yakınım herkesten daha çok ona aidim. Ben hissediyorum ama o farkında bile değil zannnımca. Uzaktan uzaktan seviyorum. Kendimden bile sakınarak. 'bir başkasına benim ona baktığım gibi bakacak diye ödüm kopuyor.'
Yastık var.
Ya böyle vedalaşırken filan sarılıyor ya insanlar ben onu hiç beceremiyorum kafa atıyorum karşıdakine o yüzden sevmiyorum.
öyle her "sarılmak" değil elbet. ruhunu sevda kokulu bir beden tarafından işgal ettirircesine sarılmak. varlığını mutluluğun nirvanasını delip geçirircesine sarılmak. son nefesini verir gibi, ölür gibi sarılmak. sonmuş gibi, sönmüş gibi, yok olur gibi sarılmak. özlem kokulu, sevda kokulu sarılmak. her sarılmak, sarılmak mı yoksa?
Dolmayan bir boşluk gibi icimizde hep asılı kalan.
Yastıkların yorganların hisleri olmadığından telafi edemediği..
Huysuzluğumuz hep bu yüzden.

görsel
Bide bu hiç sarılmadığınız biriyse boku yediniz demektir.
Özlemek kötü. Sarılmayı özlemek çok daha kötü. Allah yaşatmasın.
sarılmak kadar güzel bir şey bilmiyorum ben. güven dolu bir sarılmaksa bu tadından yenmez.
vasat romantizm, yağmur sonrası oluşan çamur hissiyatı.
sizin , sevdiğiniz birine sarılmanızdan daha çok, sevdiğiniz birisinin size sarılmasını özlemektir. sarılmanın güzelliği karşılıklı hissedilmesidir zaten. hissedilmez ise, ha duvara , yorgana sarılmışsın aynı. ki yorgan ferahlık hissi bile veriyor zaten. swf.
Çok özlediğim eylemdir. Ama bir kaç gün sonra isteğime kavuşacağım.
özlemek, ölmekten sadece iki harf fazla be çocuk...cemal süreyya.
iki merdiven çıkıp boynuna sarılabilmenin verdiği hazzı özlemektir benim için.
ulan bu varya sabah sabah çok ağır oldu. allah kimseye sevdiğiklerine sarılmayı özletmesin.
Evet özledim.
Onun yanında kendimi huzurlu ve güvende hissediyorum.
Canım annemmmm...
Biraz olsun kalbini dinlendirmek sevdiğin kollarının arasındayken..

Ruhunun acı veren sesini dindirmek,sevdiğinin sıcaklığı göğüs kafesinde yanarken..

Sadece durdurmak zamanı,
Sımsıkı kucaklamak bir rüyayı..
Karanlık ve güzel olanı,
Suskun ama riyakar olmayanı..

Belki daha çok kalbinin derinliklerinde hapis yattığın andan kurtulmak,
Belki de uçsuz bucaksız bir vahada su bulmak..

istemek bir hayali,
Son vermek sessizliğe. .
Ve belki de hissetmek sadece..
imkansız olan özlem türü. hiç olmadı parkta kediye, köpeğe sarıl. hem onlar da çok sever.
Icten sarılmayı ozlemektir.
Adama sariliyorsun sarilmak istiyorsun koçum deyip sırtını sıvazlıyor. Mal mısın? Halbu ki şundan 3 sene once nasıl çekerdim kokunu içime. Kanka olduk yakinda birlikte elimiz silah da tutar cephede omuz omuza savaşırız. Mal adam.
insan görmediği diyarları nasıl özler ki?

Çekmecelerinde saklanır, sarılma tasvirleri.

Bazılarının hayatı, dört köşeli beyaz bir sayfanın dışına taşamaz. Ve onlar için sarılmak, sadece ütopik bir eylemdir.
Hiçbir ilacı olmayan berbat bir duygudur.
Yalnızlık zor anacım.
Hayat sarılınca güzel.
Duygusallık tavan bende.
Deneysel olarak sprey formunda oksitosin üretimi varmış. Bu hormon sarılma sırasında pik yapıyor. Yani özledim dediğinizde sık gitsin.