bugün

An itibariyle amsterdam schipol havaalanindan istanbul'a gidecek olan onur air ucagina binmek uzere karsimda bekleyen oyuncu.

Efulim'i soylese de neselensek... aminin ucagi 2 saat rotar yapti zira.
efendi bir abimizdir. oyunculuğu filan tartışılabilir belki ama sempatik iyi birine benziyor.
tv nin en iticilerinden.
avrupa yakasında iyiydi de sonradan yalan dünya ile hoş gözükmedi ekranda.
yoksa yağuşuklu adam.
Beyaz showda canlı yayında çok rahat olan oyuncu.evde çay içiyormuş rahatlığı var.
Torpilli oyuncu.
Barzonun tekidir.
Pek yakışıklı ve uzun olmasa da sevimlidir. Avrupa yakasında görmüştüm ilk. Oyunculuğu da fena değildi ama sanki.
samimi insan ama oyunculuğu kötü. evet.
(bkz: la naptı bu sarp size)
Kendisinde tam şehirler arası otobüslerde ve minibüslerde bulunan muavin tipi var.
taciz tecavüz magdurlariyla dalga geçen ve bunda beis görmeyen uyuşturucu bağımlısı kişi.
bir insan ancak bu kadar dibe vurabilir. ancak bu kadar kendinden iğrendirebilir.
samimiyetsiz ötesi kişi.
Yakında kendisini survivor'da görürüz.
Kısıtlı bir oyunculuk becerisine sahip, bi diziyle ünlü olup benzer rollerden ekmek yiyen tipte biri azıcık para görünce kendini geliştirmek adına hiçbir şey yapmadı.
evlenmiş.

görsel

http://www.gercekgundem.c...-apak-evlendi-277429h.htm
yine turnayı gözünden vurmuş.
https://www.youtube.com/watch?v=wLa-vqTA8RY

4-5 ay önce ben nasıl büyük adam olucam şarkısını çalıyordu joytürk akustik.
pinhani değildi çok belliydi. ama bir o kadar da güzeldi parça. seslendirenini merak ettim 1 hata bakmadığım mecra kalmadı.

4 gün önce yüklemişler.

sarp apak'mış. helal olsun dedim.
zerre komik olmayan oyuncudur.
(bkz: Tanrıverdi)
(bkz: çaycılık)
(bkz: Avrupa yakası)
Aşırı itici aşırı. Öyle böyle değil .
Oyunculuğunu beğenmediğim tv ünlüsü.
Hem itici hem de yeteneksiz.
Bitti artık,bi ara bunu mal gibi yakışıklı diye ha bire önümüze koyolardı,saçlarıda iyice dökülmüş.
komik olmadığı tezine benim de katıldığım kötü oyuncu.
Yapmacık geliyor bana.
güncel Önemli Başlıklar