bugün

cnbc-e'de yayınlanmakta olan chuck adlı dizide kahramanımız chuck'ın ablası olan ellie bartowski'yi canlandıran kişi.
tombiş tombiş yüzüyle, ışıl ışıl gülüşüyle insanı farklı dünyalara götürüp düşünmesine neden olan tanrının özel kreasyonlarından insan. chuck'ı izleyenlerin ikinci sebebi. birincisi pektabi yvonne strahovski.

(bkz: seviyoruz deli gibi)
gıdısı biraz itici dursa da severiz kendisini.
sürekli sarah ile karşılaştırılan güzellik abidesi, melaike.
ama sarah daha güzel arkadaş.
(bkz: yvonne strahovski)
12 şubat 1980 kansas doğumlu, bale ve dans eğitimi almış, chuck'ın sevimli ablası. her ne kadar izleyenler tarafından yvonne strahovski'nin gölgesinde kaldığı söylense de bana göre öyle değildir.

Six Feet Under ve CSI dizilerinin bölümlerine de konuk olmuş oyuncudur. ayrıca kendisini sıkıysa yakala (Catch Me If You Can) filminde de yer almıştır.

http://www.sinemalar.com/...arah-Lancaster/1/#picture
Chuck in en guzel hatunudur kendisi; erkek olsam ABD ye gitme sebebim olur kendileri.. * Yvonne Strahovski den kat be kat guzel olan fakat arka planda kalan dunyalar guzeli, teni esmer ruhu sarisin tas bebek!..
uludağ sözlükte, gereken saygıyı görmeyen tanrıça. o gülüş hiç kimsede yok.
allah erkeklerre böyle bir eş, bayanlara bay muhteşem gibi bir koca versin inşallah.
chuck dizisinin güzellerinden birisi. bana göre en sevimlisi, sarah kadar sexy değil tabii.
hakkında bayadır bir şey yazılmamış, ayıp lan sözlük.
chuck'ın ablası... böyle abla mı olur lan!?

gayet güzel hatundur lakin bir yvonne değil.*

ayrıca gülünce ağzı dikdörtgen oluyor lan.
sırf chuck'ın ablası diye, dizi karakteri olduğunu bile bile yan gözle bakmadığım, yvonne yengem kadar iyi insandır. gerçi yvonne yengemde çok bozdu son bölümlerde.

(bkz: sana deli oluyorum yenge)
amerika birleşik devletlerinin bağrındaki kansas city' den kopup everwood ve chuck dizilerinde yardımcı güzel aktris kontenjanını doldurmuş yetenekli amerikalı aktris.
chuck dizisinde, chuck'ın ablası olan eleanor bartowski woodcomb karakterini canlandıran bayan.
bence yvonne strahovski den daha güzel, tatlı ve çekici kadın. ayrıca abla rolü çok yakışıyor kendisine.
1980 doğumlu olan ABD'li oyuncu.
bugün doğum günü. 40 yaşına girmiş.

https://www.imdb.com/name/nm0484178/?ref_=hm_brn_8