1. 1.
    zeka ve akıl zaafı olan kişi. cinsiyet ayırmadan beyin ayırabilen, beyinden tahrik olan, bir nevi aklın gücünü arzulayan.
    59 -5 ... bazenkusuyorumben
  2. 2.
    bedenden evvel zekanın etkileyiciliğini fark edebilenler. eksiklik değil, kusur hiç değil, bilakis her insanda olması gerekendir.

(bkz: sapiosexual)
    24 -2 ... bi arkadasa bakip cikacaktim
  3. 3.
    sap kalmaya mahkumdurlar.
    25 -12 ... inis mona
  4. 4.
    Hastalik degil secimdir. Zeki olmayan insana insan bile diyemiyorum ben.
    18 -12 ... lesoleil
  5. 5.
    doğru seçimdir, sadece seçim değildir. dış görünüşü ne kadar iyi olursa olsun aptal bir insanla değil sevgili olmak tek gecelik bir ilişkiyi bile güç bela yapabiliyorum. halbuki zeki bir insanla bir seksler, bir muhabbetler döndürüyorum, keyfime değecek olmuyor.

şansım da şudur ki, zeki ve güzel olanlar seçiyor beni. *
    8 -6 ... left hand of darkness
  6. 6.
    Kendimden yola çıkarak vardığım izlenime göre yaşın ilerlemesiyle daha bariz ortaya çıkan durumdur. Hele ki erkeğin aptalı hiç çekilememektedir.
    Yok arkadaş, olmuyor. ne yapayım sevdiceği oturup iki kelam edemedikçe.
    21 -1 ... yorkshirin tezenesi
  7. 7.
    Dahil olduğum özellik.
    Zeki insanlara tavım. Bayılıyorum. Ne kadar yakışıklı/güzel olursa olsun en ufak salaklıkta soğuyorum mesela.
    Zeki insanları seviniz.
    13 ... gecti artik guzel gunler
  8. 8.
    zekaya aşık olmak. ben de diyorum neden aşık olamıyorum. sevdiğim hayran olduğum insanlara bakınca anlıyorum zatn.
    iqsu 3948ten aşağı olmayan gelmesin plz.
    2 -1 ... adana turuncudur
  9. 9.
    zekaya bayılırım diyen kızların sayısını artırmış seksüalitedir.

ulan biraz samimi olun be, ilk görüşte erkeğin zeki olduğunu nasıl anlayacaksın?
    (bkz: anlayamazsınız)

ne kaldır geriye? yakışıklılık veya çirkinlik. önce bu ikisi sonra zeka.

şimdi o kriterlerinizi bir editleyin bakim.

edit: kızlar alınmasın. en azından bu başlıktakiler.
    3 -2 ... birakilmaktan yapilma bir adam
  10. 10.
    bendenizin de bizzat içinde bulunduğumu keşfettiğim güzel insanların oluşturduğu zeka zaaflı kişi.

er kişisi; am, göt, meme için beyni alınmış, tavuk kıvamındaki tipleri hiç çekemez.
    2 ... preciousvs