1. 11.
  Fiyatı ve performansı ile çoğu telefona taş çıkartacak telefondurr.
  1 ... blognet
 2. 12.
  Zat-ı şahsımı Akıllı telefon piyasasına adım attıran şahane telefondur. Telefon hafızası ve şarj süresi yönünden vasat gibi görünsede, fiyatına göre barındırdığı android işletim sistemi ve hızlı olabilitesiyle iyi telefondur. Ayrıca telefondan entry girme şerefine eriştirmiştir *.
  2 ... mechanix
 3. 13.
  2 gündür kullandığım ve yılların nokia kullanıcısı beni kendisine aşık etmiş telefondur.
  şarjı çok çabuk bitmekte ama bunun sebeplerinden biri insanın telefonla oynadıkça oynayası geliyor, elinden bırakmakta zorlanıyorsunuz.
  boyutu da gayet küçük olduğu için kullanımı çok rahat. dokunmatiği çok iyi. q klavyede yazarken harfleri karıştırmıyorsunuz, basmak istediğiniz harfi gayet iyi algılıyor.
  fiyatı teknosa, bimeks gibi marketlerde 700-750 lira arası değişiyor fakat vatan bilgisayarda 640 liraya buldum. aldığınızda kutusundan siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı kapak çıkması da bi hayli sevindirici.

  edit: imla
  4 ... gama
 4. 14.
  istenilen beklentileri karşılayabilecek bir telefon ama flash desteği ve şarjının biraz az gitmesi eksi tarafı. piyasada olan akıllı telefonların hangisinin şarjı 3-4 günü geçiyor bir de bunu sorgulamak gerekli tabi. bu telefon parasında göre çok harika, güzel. yalnız bir tek çözemediğim noktası telefon görüşmelerini sesli olarak hangi programla kaydedebileceğimdir. adam akıllı bir program bulamadım. ya benim sesimi tek kaydediyor ya da karşı tarafın sesini kaydediyor yüklediğim programlar. ya da görüşme sırasında benim sesim karşıya gitmiyor ve ses kayıt programı hem benim hem de karşı tarafın sesini kaydediyor. bu kayıtta da ''alo sesim geliyor mu? alo sesim gelmiyor mu?'' gibi cümleleri duyuyorsunuz. acaba bir çaresi var mı diye bakınıyorum şayet bulursam buraya eklerim aynı problemi yaşayan olursa faydalansın.
  1 ... bin teselli kar etmez
 5. 15.
  performansı fiyatına göre gayet iyi bir telefon. eğer fazla paranız yoksa ama iyi bir telefon istiyorsanız tavsiye ederim. (bkz: boyu değil işlevi önemli)*
  2 ... t1p7
 6. 16.
  (bkz: huawei ideos x5)
  1 -1 ... kuru pilav
 7. 17.
  Şu sıralar pek bir incelediğim, 6 ay önce aldığım nokia c5-03ten pişman olduğum için almak istediğim telefondur. Öncelikle tasarım olarak iPhone u anımsatıyor ama beğendiğimi söyleyebilirim. Androidli olması önemli bir özellik, fiyat aralığındaki telefonlarla hemen hemen aynı özelliklere sahip olan telefon. Lg optimus one ile bunun arasında gidip gelenler var kararsızlar için şiddetle bu telefonu öneririm. Bu arada telefonda gömülü olarak flash desteği yok ama programla bu eksikliği giderebilirsiniz.

  Telefonlar konusunda şuna değinmek istiyorum. Hala piyasadan bir haber olup ne varsa nokia da var diyip nokia alanlar, telefonun teknik özelliklerine değilde sadece kamerasının kaç megapiksel olduğuna bakanlar insanlar var. Anlamıyorum arkadaş telefon alıyorsun sen, sadece iyi görüntü ve video çektiği için 500-600 lira veren sığırlar var. Fotoğraf makinesinden haberleri yok galiba. Kamera senin için önemliyse telefon alma fotoğraf makinesi al.
  1 ... kara maskeli yazar
 8. 18.
  flash player sorunu giderilmiş telefondur. galaxy s'e 1100 tl verene kadar 650 tl'ye alınabilecek en iyi telefondur. ne de olsa ikisi de android 4 sürümünü kabul etmiyor.

  http://www.emrahkaraalan....player-10-3-sorunsuz.html
  ... okheaven
 9. 19.
  telefonun özelliklerini incelerken 3g var diyor fakat görüntülü konuşma yok. bu nasıl bir saçmalık böyle. pda diye 2011 yılında telefon çıkarıyorsun görüntülü konuşma yok. çok saçma çok.
  Her siteden videoda izleyemiyorsun. Flashplayer destegi yok.
  -1 ... okheaven
 10. 20.
  2 gündür kullandığım kurcaladığım telefon. hepsiburada da ön sipariş alınıyor.
  eski telefonum(sony ericson s500i) ile karşılaştırınca ses seviyesi gayet guzel.
  gpsi kullanarak (igo) dun bir yere gitmeye kalktık fakat az bucuk şaşırdı(donuş mesafesini yanlış söyledi) ama sonucta istediğimiz yere ulaştık.
  şarjı birazcık cabuk bitiyor gibi. (valla yeni aldım diye çok oynaşmadım).

  biraz daha oynaşıca ilave yaparım.

  ilavesi...
  şu an için memnunum.
  şarjı sadece görüşme yaparsan 3-4 gün gidiyor ama yok internet wifi filan diyorsan 24 saati zor görüyor. dün aksam şarj aettim. 1 saat kadar internette gezindim. oyun fian oynadım şarjda %15 lik bi azalma oldu. (ama diğer geniş ekranlar ile kıyaslandığında bu durum sanırım normal)
  android markete giriyosun ama türkiyeden görünen uygulamalar sınırlı. onun yerine yine yüklü olarak gelen slide me (sam) uygulaması var, orada baya bir uygulama mevcut. onlar ile baya bir eklemeler ve kişiselleştirme yaptım (en sevdiğim yanıda bu oldu, telefon benim telefonum, başkasının çizdiği sınırlarda kullanmak zorunda bırakmıyor).
  ... erdemozk