bugün

Cesitli duzeylerde sinir krizleri gecirmenize sebep olabilir.
(bkz: fakirlik)
150 daha koyun s2 alın.
sürünmeyin, android alacaksanız en azından ortalama bir cihaz alın.
dokunmatik 3310 demeyin sonra.
afedersiniz şey gibi telefondur. habire donar, kamerası desen yine şey gibi. dedirteceksiniz illa. *
hala kullandıgım telefon. seviyorum belkid samsungun en saglam ve dayanıklı telefonu.
Kardeşimin telefonu en baslarda araları gayet iyiydi ama ilişkileri üçüncü seneye girince şiddetli geçimsizlik basladı. Allah sabır versin sahiplerine.
1-2 ay falan kullandıktan sonra satıp s3 mini aldığım telefondur.
güzel telfondu aslında,pişmnım sattığıma ..
2011 yılında android piyasasına giriş yaptığım telefon. eskiden dutluktu sözünü yaşadığım o zamanlar google play'in adı market idi ve türkiye'de henüz yoktu. farklı yöntemler ile edinilebiliyordu.

(bkz: eski günler)
2011-2012 yıllarında kullandığım telefon.hafızası o kadar azki tek bir whatsapp kurmakla hafızası dolardı.ekran çözünürlüğü o kadar berbattıki kör olurdun.hiçbir oyunu açmazdı.kasım kasım kasardı.kamerası kapkaranlık çekerdi flashla bile.birtek tipi güzeldi o dönemi amiral gemisi s2 ye benzerdiki s2 nin tasarımı müthiş.şuan o tasarımla telefon çıkarsa samsung yok satar.hernesye telefon o kadar çok kasardıki kasmaması için telefona kurmadığım rom kalmamıştı..ace sayesinde şuan androidle ilgili rom root kernel vs. vs. her türlü konuda teknik bilgi sahibi oldum.
ayrıca telefon o kadar çok bozulurduki onu tamir etmekten telefonla ilgili donanımsal bilgide edindim.şuan telefonum bozulsa kendim tamir ediyorum teknik bilgim var zamanında ace kullandığım için.teşşekürler ace.
asus zenfone 5 telefonum bozulunca emektara kaldık. evet taaa 4 yıl önce aldığım 2 yıldır evde kuytu köşede kalan emektar ace . ulan telefon bitmiş ya. play storeyi açmıyor vatsap yüklemiyor. çıldırdım ! vatsap apk indirdim yer yoktu. root attım hafıza kartını temizledim ve o şekilde attım bu sefer oldu. sadece vatsapı kaldırabiliyor telefon. beni 3 4 ay idare edebilir mi acaba ?
150 mb dahili hafıza ile samsungun milletle resmen dalga geçtiği şu an fiyatı n11 de 279 ₺ olan sikimsonik telefon.
http://urun.n11.com/cep-t...113347179?rf=one-cikanlar
Android'i iliklerine kadar kullandığım cihaz. Yeri bambaşka.

Öğrenci evindeki internet sıkıntısını bilmeyen yoktur.

Ace'yi bi güzel rootladım. Wi-Fi killer'ı kurdum. internet mi yavaş? Canımın istediğini atıyordum ağdan. Biri bana kıllık mı yaptı? 1 hafta internet yok ona.

Virüs mü bulaştı? Formatla geçmiyor mu? Saatlerce uğraş, yedekle ve yeni rom at.

Teknoloji ile hiç bu kadar içli dışlı olmamıştım.

Gerçekten harika bir telefondu. Şu an asla kullanılabilir değil, orası ayrı.
madem ace çıktı niye domestos, güldal versiyonları çıkmasın ki :-)