bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Samsung'un dokunmatik ekranlı, 3G'li ve 5MP kameralı güzide telefonudur. Satılan bazı yerlerde F480i diye de geçer. Başlıca Özellikler:

· 256K Renkli TFT Dokunmatik Ekran
    · 3G (HSDPA)
    · 5MP Kamera (AutoFocus, Gülücük Yakalama ve daha birçok detaya sahip)
    · 250 Saat bekleme süresi
    · Telefonla birlikte gelen 2 arka kapak: Normal ve deri. Deri kapak ön tarafı da kapatıyor. Çok hoş duruyor telefonda.

Kısacası, samsungun başarılı telefonlarından biri. Aldım, kullanıyorum, memnunum. *

Aşağıda fotoğrafı da var:

samsung f480
    ... adanaurfacigersiskebapskender
  2. 2.
    mükemmel tasarıma sahip olan fakat şarjı çok az giden samsung imalatı.
    ... findik lahmacun
  3. 3.
    sakın almayın telefon beş para etmez.nokı dan şaşmayın.
    -1 ... coserat
  4. 4.
    Elime kıbrıstan geleni geçti kayıt ettirilmemiş olmasından hatla kullanamıyorum görüşlerimi belirtiyim
    dokunmatiği iyi kamerası iyi ama gece çekimlerinde flaşı sanki yok gibi çok kötü sesi çok az şarjı bence iyi gidiyor... 250 saat bekleme süresi yazmış ben 5 dakkika şarjla dün gece 9 dan şu an saat 15:09 halen bitmedi 5 dakka şarj dikkatinizi çekerim... taki ben bunu satarım 5800 xm alırım niye ? çünkü bu nalet şeylere oyun program vs yüklenmesi işkence pcden 3-5 program indir kur telefondan bi kodlar gir dur oldu olmadı işkence efendim. yok 5800xm alıyorum... (bkz: nokia xpressmusic 5800)
    1 -1 ... trane46
  5. 5.
    berbat ötesi bir dokunmatik ekrana sahip telefon. dokunmatik olsun ama çamurdan olsun derseniz, size göre bu alet. bana göre nokia e52'nin yanında cacık olmaz.
    ... pulemjot kalashnikova
  6. 6.
    kendisini dün aldım, yavşak bir telefona benziyor...
    ... elininkoru