bugün

(bkz: SEN NEYMiŞSiN SAMSUN216)
copy+paste i çok hızlı olan yazar. balkanlarda ondan hızlı copy+paste eden yokmuş. ben balkanların yalancısıyım *
osmanlıca sölüğü (bkz: cehyer)
(bkz: samsun216 nın sol frame ile ilişkiye girmesi)
NASIL OLURDA BENDEN DAHA POPÜLER OLUR DIYE HAYIFLANDIĞIM KIŞI
bir yazarın* buradaki 216'nın ne anlama geldiğini bilmediği yazdığı entrynin altına 216ya link vermiştir. ben tamam bu linkte manasını açıkladı, derken 216 başlığı altında da pi link vermiştir. Ben tam gizli bir şifreleme ile bir şeyler anlatılmak isteniyor*; sözlükte garip işler dönüyor*** diye düşünürken allahtan pi'nini altında da ona ait (bkz: dünyanın yok oluşu) yada (bkz: da vinci şifresi) tarzında bir bakınız çıkmadı. yoksa kesin ya mit ya mossad diyecektim adam için.
artık uçsun dediğimiz, Mustafa Kemal Atatürk ve Türkiye hakkında saçmaladığı entrylerin ne zaman bir yerine gireceğini merak ettiğim, bot olduğunu düşündüğüm, hayal mahsulu, userimsi yapı.
bilgilerine bakınca olanan entryleri ve son entryleri gözlükmediği yazardır. Uçuruldumu diye merak içinde olmama sebebiyet vermektedir. Entryleri hakkında pek bir bilgim olmasada sözlükte belli bir oranda tematik entry olması iyi birşeydir.
kokusu asla geçmeyen ve 3 metreden rahatça alınabilen, kolay kırılan, son derece doğal bir sigara markasıdır. içerken güzel olabilir ama sonrasında gün boyu bir sigaranın bu kadar kokabileceğine anlam veremeyen insanların "çok sigara içiyosun sen!" tepkilerine maruz kalırsınız.
sevgiliden ayrılırken içilen sigara. sigara da değil. başka bir şey. işkence aracı.