bugün

emrah serbes' in her temas iz bırakır adlı romanını okuduktan sonra başladığım sigara.
odtü'de bir profesörün dediğine göre; camel soft mercedes ise samsun 216 soft bmw'dir. *
bundan sonra içmeyeceğim sigara.

tanım: seveni bol olan solcu sigarası.
yeni neslinde sigarasıdır.
Sigaraya başlanan sigara. Vahim bir olay sonrası arkadaş uzatıyor ver amk deyip peşpeşe yakıyorum. Başlayış o başlayış. Mide bulandıran bir kokusu var. Yoklukta çay sarın için daha iyi.

(bkz: Kara samsun)

Edit: sigara yakan el kaldırsın.
iyi değildir, mide bulandırır.
uzununu bursa dan yak eskişehir de söndür.
delikanlı adam sigarasıdır.

baba sigarasıdır.

sigara gibi sigaradır.
samsunlunun bile icmediği sigaradir.

nasil bir tütün kullaniliyorsa amk ne yaniyo ne bitiyo.
iç pazarda satılmadığı zamanlarda marlboroya değişilmezdi tadı. biz limandaki duty free lerden aldırırdık. ne zaman iç piyasaya düştü tadı bozuldu.
solcu sigarasıdır.

çocukluğumda dedemin pos bıyıklarının samsun'dan sararması çok etkilerdi beni.

behzat ç de 216 içer..
bugün alınıp tadından memnun olunan sigaradır.
görsel
5 para etmeyen çöp.
hafiftir lakin ağızda bok tadı bırakmaz. fiyatı da iyidir. ara sıra içilendir. masaya koyunca tebessüm edenler olur lakin tiryakileri de azımsanamaz.

edit: fabrikasyon sigaraların en zararsızı bu. kül tablasına koyunca öyle malbuş falan gibi öyle kendi kendine yanmaya devam etmez, söner. bu sebeple elceğizlerimle sardığım, dillediğim (yerine göre kemirdiğim. arap yapışmıyor öyle dille.) tütünümün paket hali. bunun kalite benim tütünden daha düşük ama sağlık olsun.
25 yıl önce çok nefis bir cigaraydı. süt gibi lıkır lıkır kayardı. aroması enfesti. sonra çok bozdular şerefsizler.
adamın şaftını kaydırıyordur. namussuzdur.
(bkz: denemeden bilemezsin)
25 yaşındayım 2 senedir içiyorum.
Sigara içiyorum diyen insan sigarası
Digerleri yanında sadece marka olarak kalır.
2010 2013 yılları arasında içtiğim sigara. Öyle bir alışmıştım ki marka sigaraların hiç birini 216'ya değişmiyordum.
Adı güldüren bir sigaradır. Evet.
şimdiki Kapaklı sigaralardan daha samimi gömlek cebinde taşınması gereken sigara.
Kedimiz, köpeğimiz, halılarımız, Pamuk Kale'miz, vs.miz varsa Samsun 216mız da var.

Çok kallavi cıgara beee! O genç çocuğun anısına...

https://www.youtube.com/watch?v=o8g8MpUQbRM
Samsun sigarasını plus formuydu. Bıçkın delikanlı abiler içerdi bir aralar. Artık nesli tükenmiş bir sigara markası.
15 Temmuz 1985
görsel
güncel Önemli Başlıklar