1. 1.
  zaman kavramını ortadan kaldıran, uyuşturucuda öte bir madde, kutsalmış bir de şamanlarda, insan niye halusinasyon görmek ister bilmem ama...
  1 ... jokerr
 2. 2.
  hakkinda bilgi icerdigi saviyla eksi sozluk'un erisimin engellenmesine neden olan binlerce bitkiden binlerce kimyasaldan sadece biri. sozluk sitelerinde bahsi gecerken insanlarin agzinin suyunun akmasina sebebiyet verecek seyler yazilmamasi gereken bisey.
  3 ... kerizettin troleybus
 3. 3.
  boru otu
  -2 ... psychedeliqué
 4. 4.
  * kontrol edilemeyen histerik kahkahalar.
  * objelere dönüşme hissi (mum, sandalye, sebze, herşey..)
  * üst üste gelen gerçeklikler. aynı anda birden fazla mekanda bulunma hissi.
  * vücut ya da kimlik kayboluşu hissi.
  * 2 boyutlu dünyaya giriş.
  * geçmişten mekanları ziyaret etmek.
  * garip fiziksel hisler. çekiliyor, ya da çevirilip bükülüyor gibi hissetmek

  şeklinde ilginç etkileri olan hede. Yalnız kendinize %100 güvenmiyorsanız ya da tek başınızaysanız kesinlikle denememeniz lazım. Sırtınızda paraşüt olduğunu sanıp camdan atlamak, ya da duvardan geçebileceğinizi düşünmek mümkündür..
  6 -1 ... double cross
 5. 5.
  salvia tek başına alınmamalıdır.illaki yanınızda birisinin olması gerekir. bir ayağınızın bu boyutta diğerinin bir diğer boyutta olmasıdır.kutsaldır.
  1 ... abidas
 6. 6.
  bir adaçayı türü.

  türkiyede yasaldır.

  aztekuygarlığının büyücüleri tarafından keşfedilmiş bir trans aracıdır. (bkz: meksika)

  bir parti içeceği değildir zira kafası asla paylaşılamayacak kadar gerçekçi ve koparıcıdır. içgörünüz ve bu dünyaya ait bütün varoluş hissiyatınızı sağlayan tüm alıcı ve reseptörleriniz bir süre off moduna geçer. bi anda kendinizi kendinizden ayrılmış bulursunuz ve bu gerçekten ama gerçekten bire bir ölümün aslında ta kendisidir.

  ölüm simulasyonunun keyif verici olmamasından dolayı tövbekar müridler yarattığından, yasal olduğu kanaatindeyim.

  ölümden sonraki tekrar hayata dönüş fazından bahsetmiyorum..lanet aynı dünyaya döndüğünüze mi üzülesiniz, ölümün yalan olduğuna mı sevinesiniz....
  3 -2 ... freud
 7. 7.
  üçüz tanrıça'nın karanlık tarafıyla ilişkilendirilen otlardan biri. samanik ritüellerde kullanılmasının nedeni, kafa yapmak gibi bir maksatla kullanılmadığı takdirde bilinçli kullanıcılar tarafından reconnection aracı olmasıdır. kullanıcılarında tıpkı belladonna gibi ortak sanrılar görülür. ağırlıkla görülen sanrılar yaşlı bir kadın ve kabus görüntüleridir. * * *
  1 ... fleur du mal
 8. 8.
  çok fena bir bitki türüdür, insanı alır götürür 5 dakikayı 1 saat gibi yaşatır o zaman zarfında kişiye boyut değiştirdiği hissi yaşatır. kesinlikle keyif verici değildir, diğer bitkilerle karıştırılmamalıdır.

  5 x, 10 x, 15 x, 20 x... diye kalitesi değişir.
  1 ... abi biz ne bilelim
 9. 9.
  istanbul - tuzla'da paket kasa halinde çok ucuz bir fiyata satıldığını öğrendim. mevsimlik olup tam bu zamanlarda tüketilmesini öneriyorlar.. *
  2 ... aforoz zedeler
 10. 10.
  etkisi hemen başlar, 5 dakikalığına kaybolur gidersin, 5 dakika da yarı gitmiş yarı kalmış bir halin olur, 5 dakika sonra da kalkar işe bile gidersin, berraktır her şey.

  kısacası 15 dakikalık bir tecrübedir kabaca. sana 15 saat gibi gelir orası ayrı..
  4 ... keyif ehli