bugün

sıla' dan bir efkarlık şarkı daha.
Sıla Gençoğlu'nun 2013 yılında çıkardığı bir şarkısıdır. Sözleri: "ah be hiç haberin yok eş dost bbiz gama düçeğiz. sen durma koy saki içiceğiz." http://www.youtube.com/watch?v=aUdLmO7YGaQ
sıla şarkısıdır:
Tutamam ya nasıl gizledim
Ele sustum içime söyledim
Gizli aşk bu hiç kimse duymasın
Sapamam ya yolu özledim
Hayal miymiş rüya bir yana
Seçemem ya seni özledim

Ah be hiç haberin yok
Eş dost biz gama düşücez
Sen durma koy saki
içicez
Ah be hiç haberin yok
Eş dost biz gama düşücez
Sen durma koy saki
içicez
Kaçamam da nasıl giderim
Bende hal yok bahane bul
Hayat mani lakin ölüm de var
Sabahım dur deme akşamı gör
Sana mı kaldı bu vaktin seyri
Sabrım kal hele hayrını gör

Ah be hiç haberin yok
Eş dost biz gama düşücez
Sen durma koy saki
içicez
Ah be hiç haberin yok
Eş dost biz gama düşücez
Sen durma koy saki
içicez.
sılanın bugüne kadar ki en güzel şarkısı, gerçekten çok güzel yazmış ve yorumlamış. Ağzına yüreğine sağlık dedirtir ve tekrar tekrar dinlettirir kendini.
sılanın yeni ay albüm şarkısıdır. çok güzel bir şarkı gerçekten, an itibari ile severek dinliyorum bu şarkıyı.
Canlı müziğe gidip bangır bangır çalarken sigara yaktran sılanın yeni şarkısıdır.
son iki gündür maruz kalıp en sonunda sevmeye başlayıp bokunu çıkarana kadar dinlediğim sıla şarkısı.
ah be hiç haberin yok diye diye insanı tekrar alkole başlatabilecek şarkıdır.
diren sek olsun, diren!
1. sıla'nın en çok dinlenen şarkısı
2. (bkz: gökhan saki) boksör.
modern kezban sılanın güzel bir şarkısı.. baştaki tambur girişi ise mest edici... uy beybi..
Eski dönem meyhane barmenleri diye tanımlanabilecek, sofrada biten içkileri özellikle rakıyı tazelemek için eğitilmiş ve görevlendirilmiş kişidir.
sıla farkı.
Sıla cok fena nağmeler yaparak okumuş valla ciğerini söküyor insanın cok iyi söylemiş.
sıla eşliğinde içilir.
Sıla'nin gece gece mahveden , ama bi yandan da insanın yüzüne çok ilginç bir gülümseme getiren parçası. Tek kelimeyle muhteşem.
bağlama ile çalındığında çok güzel bir türkü haline gelebilen harika sıla şarkısı.
Silanin rusyanin daglarinda dinleyince yanlis anlamaya cok musait oldugu gorulen 45ligi. ama guzel yani soyle rakili balikli ortamlarda super gideri var.

Gercegi: ah be hic haberin yok es dost biz gama dusucez sen durma koy saki icicez.

Anlasilan: affet hic haberim yok bes dost biz dama dusucez son durma oysaki icicez.
güzel bir sıla şarkısı.
Dinleyeni bi hoş eden yüzlerce kez bıkmadan dinlenebilen sıla nin imzası olan parça.
sıla nın güzelliği bence bu muhabbet sevmesinden kaynaklı.
bu kadının çok güzel içtiğini düşünüyorum. keyifle, efkarla.
yerlere düşene kadar insanı içmeye sürükleyen şarkıdır.
Sılanın muhteşem şarkısıdır. intihara götürür.
derinden etkileyen şarkıdır.
hunharca dinliyoruz
raki sofralarinin olmazsa olmazi insan kisisi. alman usulu raki servisi mi olurmus zaten.
Üretimi manisa salihli de yapılan altın seri ve mor şişede satılan siyah üzüm rakısıyla yeni bir rakı keyfi sunan marka.