bugün

entry'ler (263)

jesse lingard

Manchester United formasını giymiş en yeteneksiz adamdır, her geçen gün de daha kötüye gidiyor, kimden ve nereden torpilli bilemiyorum ama bu sezon 20 maçta skor katkısı "sıfır", sabriyi koysan daha fazla katkı yapar, tez vakte göndermeli bu adamı, mal mal dolanmasın daha fazla ortalarda, neyse ki son 1 aydir sahalarda yok da, man utd takimi yükselişe geçti.

bursa yı bursa yapan şeyler

konumudur, bi tarafı dağ, bi tarafı deniz, yeşilliği bol gez gez bitiremediğin güzellikleridir Bursa'yı Bursa yapan. uludağ, dağ yolununun manzaraları, merkezin tarihi yapıları, mudanyanın denizi, trilyesi, kızık köyleri, şelaleleri, barajları...

asus zenfone ar

Asusun yeni çıkardığı telefon modelidir, 256 GB hafızası, 8 Gb ramı, amoled ekranı ve 3 ayrı arka kamerası ile fark yaratacaktır diye düşünüyorum.
not: 23 mp'lik ana kamera yanındaki kameralardan biri hareket, biri de derinlik algısı içinmiş.

hastasını kütürdeten doktor

detaylıca izlenmemesi gereken videodur kendisi, zira insanın mesleğini sorgulayası geliyor.

ekmek için ekmeleddin

Ekmel Bey'i seçimin maskotu haline getiren seçim sloganıdır... insanların birazda gülmeye ihtiyacı vardır tabi, bu nedenle yerli yerinde olmuş slogandır....

campusso

üyelik iptalinin olmadığı, hocam çakması yeni üniversiteli sitesi.

kürt kokusu

bir halı yıkamacısının halıyı defalarca yıkamasına ve kokunun bir türlü gitmediğini söylemesine sebep olan kokudur...

aynı koku bi mağazada çalışırken benim de başıma gelmiştir, ürünü hiç kullanmadığını söyleyen müşteriye bir türlü inanamamıştım nedense, çok ağır bi koku vardı ve kendisi bu kokuyu almadığını söylememişti... gerçekten var olan kokudur.

bir eksiğiz

iyi proje, güzel, tamam eyvallah... Ama olmuyorsa zorlamayacaksın bi yerde. Açık ve net becerilememiş, çok kötü olmuş Ahmet Kaya'ya saygı albümü.

gece gece iyi gidecek şarkılar

sıla-saki tabikide.

küçük penis

sevip, okşayınca büyümüyorsa penis değildir o, olsa olsa penisçiktir.

saki

sılanın bugüne kadar ki en güzel şarkısı, gerçekten çok güzel yazmış ve yorumlamış. Ağzına yüreğine sağlık dedirtir ve tekrar tekrar dinlettirir kendini.

thiago alcantara

manchester united'ın transfer etmiş olduğu futbolcu.

sabah güneşi sidikliye vurur

sidikli doğuya, güzel batıya bakıyo olabilir.

yalnızlığın çaresini bulmuşlar

nah var yalnızlığa çare der gibi ya. "bir yalan eksik, bi yalan fazla ne fark eder" diyip bi yalanda ben söyleyim demiştir gripin, ister inanın ister inanmayın.

ben bu mektubu sikime yazdım

mektubun içeriği, "gördüğün her karıya diklenme" olacaktır.

annene ısınamadım diyen sevgili

siktir çekilesidir.

ankara ya ilk defa geleceklere tavsiyeler

en yakın kavşaktan dönün, ne gezilesi var ne görülesi.

biranın rakıya olan bariz üstünlüğü

rakı içen liselinin dramıdır, hala içtiği rakının tesirindedir kendisi, ne söylediğini bilmez.

karmate

eşsiz yorumlarıyla geceme eşlik eden grup, ne söylerse söylesin yakışıyor ağızlarına.

mabel matiz

adını ilk defa konserine gitmeden 1-2 saat önce duyup, yüzünü ilk defa sahnede gördüm. ama dinledikçe önyargılarımın silinmesini sağlayabildi kendisi.

nazan öncelin gidelim buralardan şarkısınıda ayrı bi güzel söylemiştir.