bugün

üst edit: arkadaşlar hassas ve duygusal bir kişiliğiniz varsa lütfen videoyu açmayın.

henüz yeni gördüğüm instagramda ki videoda görülen şerefsizlik.

https://www.instagram.com/p/Bj-dILdFuzz/

bir insan nasıl böyle bir kansızlık yapar. nasıl bir ruh hastalığının sonucudur bu ? bu köpek ne yaptı da sen bunu ona hak gördün haysiyetsiz ? bunu yapanların acilen bulunup en ağır cezayı alması gerekiyor.
Hay evveliyatınızı s*keyim sizin.
Ben bakarken dayanamadım, bu pezevenkler neler yapmışlar hayvana.

insan mısınız ya siz!
kısasa kısas cezasıyla cezalandıracaksın ibreti alem için böyle olaylarda, bak birdaha tekrarlanıyor mu !
Bakamadım bile tüm kanım çekildi başlığı gördüğüm an. Bu nasıl Bi vahşet bu nasıl bir orospu çocukluğu anlayamıyorum. Lan bir kopek dünya üzerinde bir metrekare yer kaplar en fazla. Ne istersiniz allah'ın sessiz kullarından. Yok mu o sakarya'da o orospu çocuğunu bulup kolunu kanadını kıracak bir insan evladı?
izlemeye dayanamadım bu nasıl bi caniliktir. aynı şekilde işkence edilmeli bunu yapanlara. ne zararı var sana, ne yapmış olabilir ya. bir insan (!) nasıl bu kadar kalpsiz olabilir?
Yazik gunah. Bu orospu cocuklarina cehennem bile az gelir, sadece bu adamin degil, bu orospunun cocugunu yetistiren ana babanin da canli canli gomulmesi lazim. Bu kitabini siktiklerim baska turlu son vermeyecek cunku bu sapkinliklarina. Ulan bir insan bir canliya neden bunu yapar. Amacin ne orospunun cikardigi. Umuyorum bu sikigi bulurlar ve olene kadar doverler. Ana babasi da bu hayatta gun yuzu gormesin umarim. Sizin yetistirdiginiz cocuklarin da sizlerin de amina koyayim, orospu cocuklari. Itlaf etmek laizm bu pici ve tum ailesini. Kopek nasil onu bile okuyamadim. Diliyorum can acisi yasamadan olur olecekse.
siz nasıl bir onun bunun evladısınız lan.
hayvanlardan da, toplumdan da uzaklaştırılması gereken bir ruh hastası, onun bunun evladı.

bunu okuyorsan senin be ta gelmişini geçmişini..
bu noktalar küfrü etmekten vazgeçtiğim için değil, gelmiş ve geçmişinle yetinemediğim için.
Hangisi "köpek" şimdi ? (!)
Bunu yapanlar aramızda dolaşıyor sıradan insanlar gibi ve yakalansa bile ceza almayacak. Bundan cesaretle yarın obür gün bir köpek değil bir çocuk kurbanı olacak belki? işkence edecek belki taciz edecek vs. Sonra haberlere çıkacak bu olay, ailesi ve sevdikleri ağlayacak arkasından ve bütün ülke bela okuyacak o sapığın arkasından ama kimsenin aklına bu köpeğe ve onun gibi sesini çıkaramayan, haklarını savunamayan diğer kurbanlara yapılanlar gelmeyecek. Alt tarafı bir köpek ya da kedi vs kimin umurundaki değil mi?
Eğer yapan kişi ergenlik döneminde ise hayırlı olsun nur topu gibi bir seri katilimiz oldu. Maalesef bunu yakalasak bile tekrar salıverileceğini hepimiz biliyoruz tedaviye gelirsek empati yapamadığı çok belli olan bu kişi muhtemelen bir psikopat ve psikopatinin tedavisi yoktur. Yapılacak tek bir şey bu insanları hücrelerde ömürleri boyu toplumdan izole etmektir. Çünkü bir kere yaptılar mı bir daha zarar vermekten asla vazgeçmezler.
Ne zaman bir köpeğe işkence edildiğini, canına kıyıldığını duysam aklıma hayırsız ada katliamı gelir. O günden bugüne ne değişti zihniyet olarak, kanun olarak ülkemizde?

Ben söyleyeyim; kayda değer bir iki gelişme dışında hiçbir şey olmadı. O gelişmelerde gönüllüler sayesinde oldu.

Para hâlâ daha değerli bu güzel hayvancağızların canından ve insanlık hâlâ bu dünyanın canına okuyan en aşağılık canlı türü.

En büyük cezaları verseniz de yetmez, içimi soğutamaz, öfkemi dindiremez. Çünkü o köpeği kimse yürütemez artık, ağrısını dindirseniz de yaşatsanız da çok sevseniz de acısını dindiremezsiniz o köpeğin.

Umarım yaşattığınızı yaşamadan ölmezsiniz.
https://www.uludagsozluk.com/e/39643175/

çare idam.

kişinin yanına kar kaldıkça bu işler bitmez.

önündeki tek engel demokratik bir hükümet. bağımsız bir yargı olsa gözüm kapalı idam gelsin derim.

bu böyle gitmez. gün aşırı tecavüz ya da hayvana şiddet haberi var. ne oluyor amk!
insanlığımdan utandım.
Ben bu tür fotografları veya videoları izleyemiyorum.
izlemedim sadece tahmin ediyorum bir canlı türü olarak.

Bu tür olaylarda yeterli cezayı vermeyenler bu vahşete ortaktır.

Vicdanı ve merhameti olmayan insan değildir.

Edit: izleyemediğim için benim kesilmiş ayak tahminim böyle değildi. Bildiğin kesip almış ayakları. Veterinerin verdiği bilgiye göre tek seferde kesilmiş balta gibi bir şeyle.

Bu insanlarla aynı ortamda yaşamak zorunda mıyız? Kara üzüm gibi bir yavruya kıyabilen birinin yarın bir insana zarar vermeyeceğini düşünmek sadece aptallıktır.

Gözlerindeki ifade beni bitirdi be :(

Allah sizi bildiği gibi yapsın. Beddua etmek zorunda bırakılmaya isyan ediyorum.

Bu yaratıkların hak ettiği cezayı almasını yürekten diliyorum.

Hayvanlara işkence eden bir insana yapılmış gibi ceza alsın.
Türk insanının hayvana verdiği zararı dünyada hiçbir ülke vermiyor.

Bence bu insanlar potansiyel katil psikopatlar ve önce hayvanların üzerinde deneyip hazırlık yapiyolar ve bu kişiler aramızda dolaşıyor.
Bi an bizim hektor sandım, ödüm koptu amk...

Sakaryadan bayram nedeniyle ailemin yanına istanbula geldim. Köpeği de orada kalacak olan bir arkadaşa emanet ettim. Emanet ettiğim kişinin cani olduğunu düşündüm amk...
ekside gordugum kadariyla olmus kopektir. umarim cok aci cekmemistir.

yok mu bu hayvanlara olmayacak iskenceler yapan orospu cocuklarini bulup hayvanlara yaptiklarini onlara yapacak, vidyoya alip kamuoyunun vicdanini rahatlacak bir grup. Bu ulkede insan cani hicbir devlet organinin umrunda degilken, sokaktaki canlar icin devletten bir seyler beklemek cok masumca bir is.
Sokakta hayvan olmaz, insan olmaz.
Evsiz insanlarin da, evsiz hayvanlarin da "ev sahibi" olmasi gerekiyor. Yoksa bu zulum sona ermez.
Bazi orospu cocuklari bilerek, bazilari da istemeyerek hayvanlara zarar veriyor. Sorumlu devlettir.
Bir insan bunu nasıl yapabilir ki. Bunu yapan kişi kesinlikle bir psikopat. Ve gelecekte bir insana zarar verme konusunda büyük risk taşıyor.
bunu sessiz sedasız hayvana yapan kişi insana neler yapmaz diye düşündüren olaydır.
dünden beri en şiddetli beddualarımı gönderdiğim pisliğin bu hale getirdiği yavrudur. ölmüş, halen düşünüyorum nasıl biri bunu yapabilir diye. allahım !
insan cesetlerini parça parça bavullarda taşıyan bir toplumda fazlada şaşırtmayan bir durum.
idam şart. Kısasa kısas esas. Ceza sistemi güncellenmeli. Hayvanlara dahi eziyet kısası gerektirir.
adayimiz muharrem incenin uzerine egilmesi gereken konudur.

insana zararsiz hayvanlarin, mal degil canli statusune alinmasi gerekiyor. en tas kalbi eritebilicek sevimlilikte olan hayvana bunu yapabilen pislik bir insana neler yapmaz...
Zavallı hayvan Öldü. Kim bilir ne kadar acı çekti. Ne oldu? Hiçbir şey. Toplumda büyük bir infial haline mi geldi? Hayır. Hepsini, tüm acıları, aşağılıkları, rezillikleri hep yutmuşuz, Alışmışız; tepkilerimiz dilimizden dökülen beddualar kadar her zamanki gibi. Yediğimiz yemekten, attığımız kahkahadan da utanır haldeyiz artık! Dilerim o cani yaratık bir an önce bulunur ve Cezasını çeker! Tabii önce hayvan haklarını koruyan adam akıllı yasalar koyduktan sonra!