bugün

Bir yanım bu başlığın sürekli hoplatılmasına kızarken diğer yanım da hiç unutulmamasını istiyor, o kömür karası gözlerindeki acı kurşun olsun yüreklerinizi delsin istiyor, bunu ona yapanların ya da yapma potansiyeli olan her kim varsa daha fazlasını çeksin ölmek için yalvarsın istiyor.
Üzerinden çok fazla prim yapılan ve duyar kasılan köpektir. Fazla uzadı bu konu ve neredeyse her gün bu konuşuluyor.

Burası türkiye ve bunlara alışmalısınız. Ayrıca tam bir şovmen tipi var köpekte.
(bkz: hadisenin aydınlatılması için talimat verdim)
Köpek yavrularını görünce ordusunun yönünü değiştiren peygamber efendimizin nezaketi, hayvanlara; vicdana, ruha, akla sığmayacak işkenceleri yapan insanların rezaleti.

Allah ıslah etsin bunu yapanları ne diyeyim. Ne desem eksik kalacak.
bu memlekette insan da değersiz, hayvanda...

insanlık dediğimiz şey korkunç noktada...
hükûmetin aklına "seçimden sonra" hayvan hakları düzenlemesi yapma fikrini getirmiştir.

tecavüz edilen, direğe bağlanıp yakılan, yüksek yerlerden aşağıya atılan onlarca hayvanın görüntüleri dolaştı internette. hiçbir siyaset adamının gündemine dahi gelmedi. ama bu sefer televizyon kanallarının ana haber bültenlerine konu olduğu için bir anda hayvanlar umursanmaya başlandı. harekete geçmeleri için bir şeyi bu bürokratların gözüne sokmak gerekiyor.

eğer bu konu ana akım medyada kendine bu kadar yer bulmasaydı hâlâ siyasetçilerin umrunda olmayacaktı.
Bu ülkenin yeni bir utancıdır ayıbıdır yapanlara yazıklar olsun.
Bu ülkede artık her gün kanımızı donduran şeyler duyuyoruz sizce de bu garip değil mi acaba şey mi olacak bir süre sonra hepimiz artık olan bitene kayıtsız birer robot mu yapılacağız.
Köpey kelimesi kesilene mi, yoksa kesene mi daha uygun, bilemedim.
Kalbim dayanmıyor.
Öldüğünü kabul etmiyorum.
Yaşadığına inanmak istiyorum.
Hayatımda ilk kez bir insanı öldürme isteğine gark olmama neden olan yavru. 1.85'e 95'im, 6 sene boks yaptım. O şerefsizi elime verseler Döverek öldürürüm. Yanlışa yanlışla yanıt vermek yanlış belki ama...
Şüphesiz eğer ki hayvanların dini olsaydı, şeytanı insan şeklinde hayal ederlerdi.

William Ralph Inge
"Ah insan,
Ne buluşlar yaptın,
Uygarlıklar yarattın,
Doğayı esir aldın,
Öyle çok gelişti ki aklın,
Yıldızları yakaladın,
Bir insan olamadın…"*

Bu olayla yalnızca masum bir can değil, insanlığın son kırıntısını da kaybettik.
hayvan hayvana bunu yapmaz iken sen yapıyorsan bre şerefsiz belhumadalsın.
Söyleyecek söz yok, şahsen insanlığımdan utandım çünkü dünya üzerinde zevk için öldüren ve işkence yapan insandan başka bir canlı yok, yapanların allah belasını versin.
bu ve buna benzer şeyleri yapan yaratıklar vatana millete ne katkı sağlayabilir, insanlığa ne sunabilir çok üzgünüm bugün birkez daha utandım insanlığımdan. allah belanızı versin
Hiç mi sabah öperek uyandırmadılar seni,hiç mi okşamadılar evladım canım yavrum diye saçlarını,hiç mi kanamadı dizlerin acıyı tatmadın merhameti tatmadın.kansız mikrop günlerdir kahroluyorum gözlerine baktıkça ağlıyorum.bu ülke derhal tedavi edilsin.kek börek yerine yasa çıkarın işe yaramazlar.
görsel
Az önce tvıtırda şöyle bir şeye rastladım ve gayet mantıklı geldi.

https://twitter.com/davud.../1007734724217974784?s=19
Orospunun evladının yaptığı eylem.
https://chn.ge/2yifie2
Lütfen imzalayın!
Bu olay biraz fazla abartıldı gibi. Bu bizim ülkemizde yaşanan ilk köpek öldürme olayı değil ve bir avrupa ülkesi olmadığımız için son da olmayacak.
bu olayın tüm faillerini bulup götlerine kazık sokmak lazım.
güce tapan bir toplum olduk.
genetiğimiz bozuldu...
artık hakka inanmıyoruz,doğadan koptuk,insancıl değiliz.
kendinden güçlü herkese biat eden en ufak eleştiriyi vatan hainliği ile eşdeğer
gören bu toplum kendinden güçsüze acımayan bir toplum haline geldi...
bu arada hayvanlar ve doğada nasibini aldı olaydan...
bizde muhafazakar parti filan yok ,sen doğanı koruyamıyorsun ,doğayı yağmalıyorsun ,bir daha asla geri koyamıyacağın ormanları talan ediyorsun ormanın içine villalar yapıyorsun
(orman binlerce yılda oluşur shov amaçlı fidan dikmeyle olmuyor bu işler)
ezilen ,itilen kakılan insan yerine konulmayan insanlar
hırsını aciz hayvanlardan alıyor...
din filanda değil olay ...olay insanlık suçu...
bunu yapanlar en şiddetli şekilde cezalandırılmalı.
fakat olayın bireysel cezanın ötesinde boyutu var...
Bunu yapana insan denilemez nasıl kıydın nasıl yaptın hiç mi insafın yoktu.