bugün

zat-ı dallama..

şu ve benzerlerine prim veren insanların da ayrıca amlarına koyayım..

insan artıkları lan sizi..
Abdülhamit zamanında tımarhaneye tıkılmış deli bir kürt.
Sobayla konuştuğunu iddia eden deli.
kendisi hakkında ciddi önyargılarım vardı yok kelepçeymiş yok matrixmiş vb diye ama sonradan bunlardan hiç kendisinin bahsetmediğini ve insanların onun kimliğini manipüle edip reklam yapması olduğunu anladım, ya arkadaş tamam hadi uçma kaçma yok peki bu adam neci diye bakınca ırkı dini hatta insan olmasından da öte ciddi anlamda harika bir dil kullandığını gördüm cahil diyenler onun argümanları karşısına gelince süt dökmüş kediye döner zira o dönemde bu kadar mükemmel bir dil kullanan biri hatta bir köylü olması cidden kendini eğittiğini gösterir zira kraliyet seviyesinde Türkçe Farsça ve Arapça kullanıyor cümlelerinden en az iki edebi sanat görürsünüz bunlarda öyle çaylak işi değildir bu adam nedir necidir bilmiyorum iyi mi kötümü buda bana düşmez ama bir edebiyat düşkünü olarak iyi bir yazar olduğu kesin diyebilirim.
Oda az birşey kaçık .
yobaz filozofu.
No nursi, it is kürdi.
Bugünde birçok müridi vardır. Kuran-i Kerim yerine bunun yazdıklarını okurlar.. Hepsi AKP'lidir. Tamamı şirkcidir. Tümünde akıl- düşünme ve beyin devre dışıdır. Genetik olarak; beyni çok az gelişmiş ancak beyninin devasa ve işlevsel olduğunu düşünen ruh hastaları cemaatine mensuptur.
görsel insanları din adına kandıranlardan biri. keşke insanlar biraz akıllansa da Allah adına kandıranlara inanmasalar ve duyarlılık gösterseler de yayılmasalar. bu site tarzı sitelerden biraz araştırılırsa nasıl sözleri değiştirip çarpıttırdığı biraz daha ityi anlaşılabilir: https://www.facebook.com/...97/posts/807216169626653/
fetö'nün babası. şizofren yavşak.
adaşı şeyh said ile ortak noktaları pek çoktur..
isim : said.
uyruk : kürt.
ideoloji : kürtçü-islamcı.
destek aldıkları millet : ingiliz.

ben ki bayramın son günü kastamonudaydım ve "bediüzzaman saidi nursi nin evi" diye bir yol tabelası gördüm. zira bu kürdün kastamonuda ne işi var ? o zaman da ülkeyi ağ gibi kuşatan cemaat tarikat evleri yapılanmasının önüne geçilememiş demek..
Hakikat şâiri Mehmed Akif Ersoyun “Hugo’lar, Descartes’lar, edebiyatta ve felsefede Bediüzzaman’ın bir talebesi olabilirler” dediği zat-ı muhterem.
görsel
yaranı arzulayan bir insan.
(bkz: yobaz)
bir zamanlar fetö bugün ki.....

katıksız orospu çocuğu vatan haini.
sobayla konuşan şizofren dinci kürt. zamanında tımarhaneye tıktırılmıştır. fetöcülerin atasıdır. geberen fetöcülerle birlikte şu an kıçına tırpan monte edilmektedir. bu manyağı ciddiye alanın aklı falan yoktur.
ilk kürt miilyetçilerinden .
Evliyalardan sultan abdülhamid-i sani tarafından tımarhaneye atılmış bir delidir.
şeyh said, iskilipli atıf, seyit rıza gibi orospu çocuklarından hiçbir farkı yoktur. atatürk'e deccal demiştir.
hemşehrimdir. ayrıca müslüman olmama rağmen günahım kadar sevmem.

kitaplarında Kuran'ın tefsirini yapıyor sözüm ona ama gereksiz laf kalabalığından öteye geçemiyor. işin tuhaf kısmı bu adamın kitaplarını referans alan bir cemaat var ve buna rağmen kimse bu kitapları sadeleştirmiyor çünkü biliyorlar ki kitabın başıyla sonu arasındaki tutarsızlık devasa boyutta. bildiğin kurana muhalefet eden tefsirleri falan var, inanılmaz biri. kendi dinini kurmuş bildiğin.

eğer islam'a inanıyorsanız böyle insanların kitabını okuyacağınıza açın yalnızca kuranı okuyun abi. sorumlu tutulacağınız tek bir kitap var ve inatla ya arapçasını okuyorsunuz ya hiç okumuyorsunuz ya da gidip bilmem ne kişinin tefsirini okuyorsunuz.
Sobayla konuşan meczup ..
(bkz: bdsm said nursi)