bugün

hoşgelmiş yazar. akp ile ilgili bir şeyler ima etmeye çalışıyor galiba.
ok.
akp ile ilgili hiç bir şey ima etmeyen yazardır. her şeyi açık açık yazmaktadır. partimiz üzerine oynanan oyunlar ortadadır. işte ben de böyle bir ortamda partimiz ve biricik liderimiz hakkında oynanan bu oyunları elimden geldiğince sözlükte dile getirmekteyim. ayrıca sırf akp sevgisiyle hüloo diye çığlık atan bir teyzemizin çığlığını, feryadını da kendime slogan edindim. ne başbakanı, ne de hüloo diyen biricik teyzemi size yedirmem! ayrıca benim burada yazdıklarım, ancak bir sonraki asırda yaşayacak insanlarca anlaşılabilecek ve onlar tarafından doğruluğu tespit edilebilecektir. hüloo.

edit: hoşbulduk.
başarısız troll. daha kırk fırın ekmek yemesi lazım.
akp ile sayın recep tayyip erdoğan'ı aynı sanan vasat troll.

gece gece ibret aldırmıştır. sağ olsun.
sadece "akpyi sevmeyip icraatlarından yararlanan nankör" ile "tayyip erdoğanı sevmeyip ülkesinde ekmek yemek" başlıklarının birbirini yeterince karşıladığını düşünen trolldür. evet trolldür de. uludağsözlük gibi ilkokul seviyesinde tartışmaların döndüğü bir yerde "normal" bir zeka seviyesinde tartışmaya çalıştığı için troll sayılmalıdır.

ayrıca birilerine ibret aldırabilmişsek ne mutlu bize. daha nice ibretlerde buluşmak üzere ;)
(bkz: 23611188) Enfes entry'nin sahibi yazar. Sözlük ortamında bu gibi yorumcular keşke daha çok olsa, ortalık onlardan geçilmese.
Tek temennim genç bir yazar olması. Benim gibi kıçındaki kılların ağarmaya başladığı birisinden ziyade umarım 20'li yaşlarındaki biridir.Troll falan deyolar amma troll'ün böylesi makbul. Gündemi takip ediyor bana göre. Takipçisiyim.
Kıçım kadar zekası olmayan trolldür; bu cümle bile fazla, o derece. Biraz daha eşeleyin, anlarsınız. Okul öncesi sübyanlardan farkını idrak etmeye çalışacağım, bulursam editlerim.
sonradan gelen fikir : takdir-i ilahi, üzmemek lazım...
hahah. iki tane ironi yaptığım başlığa ileri zekalılar! (bak geri zekalı koçum, burada da ironi yapıyorum) troll diye entri girmiş. bazı dangalaklar da hangi sebepten ötürü bilemiyorum, onlara uyup laf atmış. bir de bu cümle bile fazla demiş ya, güldüm yemin ederim. sanki iki tane akıllı kelam edebilecek kafası var dangalağın.

tüm sözlüğe buradan duyuru yapıyorum. evet, somadaki faciadan dolayı çılgına dönmüş yazardır. bazı kuş beyinliler hatırlamayabilir, ya da belki yaşları yetmiyordur ama ben soma faciasından önceki faciaları da, işçi ölümlerini de hatırlıyorum. şu anda iktidarda akp olduğu için akpyi suçluyorum her kafası ve vicdanı çalışan insanın yapması gerektiği gibi. yarın eğer chp ya da başka bir parti gelirse iktidara, bu sefer de bu tarz olaylarda onları eleştirerek, onlara yüklenerek hak arayacağım. çok ufak da olsa bir farkındalık yaratmaya çalışacağım. buna da namusum ve şerefim üzerine ant içiyorum.

hiç kimse yüzde yüz doğru konuşamaz. ben burada hiç kimseye kişisel husumetlerden dolayı bir şey söylemedim. hiç kimseyle yazdıklarım ve onların yazdıkları haricinde bir şeyle ilgili hakarette bulunmadım. yeri geldiğinde sert konuştum, bundan sonra da öyle konuşmaya devam edicem. uzun uzun yazdım, ne demek istediğimi en iyi şekilde anlatabilmek için. ona da devam edicem. varsa yanlış, ya da hatalı gördüğünüz şeyler, buyrun yazın. hodri meydan.

ama burada yazdıklarımla ilgili iki kelime laf edemeden, hiç bir cevap veremeden buraya saydıracak olanlar siktirsin gitsin bir zahmet. veya gitmesinler de dangalaklıkları burada bir kez daha tescillensin.