bugün

sabahleyin yataktan kalkar kalkmaz içilen soğuk biradır. Sıcak havalarda yatakta terliyorsanız sabah kalkıp yapacağınız güzel şeylerden biridir. kahvaltıda da patates kızartması varsa çok iyi gider.
sabah gazetesinin 29 kupona verebileceği bira.
Ekseriyetle en fazla 3 adet içilmelidir.
sabah sekside olursa bide sigara yaktınmı o gün pazardır.
tadına doyulmayan biradır. keyif ile içiniz.
zıkkımın dibidir. aklınca namaza gönderme yapacak götümün alkoliği. cin toniği üçharfli sanan mallar yazar böyle. evet.
gaz yapar. aç karnına bira mı içilir. sigara da aç karnına sabah sabah içince iğrenç kokuyor zaten. sabah kahvaltısı yapılır önce. sonra ne bok yiyorsan ye, iç. kahvaltı günün en önemli öğünü.
günü güzelleştirecek harika biradır. evet.

edit: bugün niye yapmıyoruz anlayamayan yazar. hayırdır kandil falan mı lan?
Oytunkaran lütfen.

Bari bugün yapma.
Durun da motorunuz soğsun sabah sabah.
öyle keyiflidir ki tarifi yoktur uzun zamandır yapmıyordum bugün yaptım kendime geldim yanında da ümit besen ohhh.
mide siken. viskili kahve sabahları en iyisi.
(bkz: leaving las vegas)
Sözlük kızlarıyla yapmaktan hoşlandığım.
bazen canin cok cektigi seydir. evde de icilebilir en sevilen bar yeni acilirken de. tabi once yataktan cikilmali.
Bunu hayatımda bir kere yaptım. O gün de tesadüfen Tayyip bulunduğum şehre miting konuşması yapmaya gelmisti. Çok manidar bir sabah birasiydi. Derdimizi aldı.
Tomurcuklu bir semaver cayi olamaz, yanindan gecemez..
alakasız saçma sapan bir şeydir. sabah sabah ne mide aq önce çay için beyniniz açılsın bir ayılın yahu gelip başlık sıçmayın.
sabah bira içmek nedir ben bazen sabahları viski içip tekrar uyuyorum gayet güzel.
Vücudu bok etmekten başka bir şeye yaramaz.
Vücudu ciddi anlamda mahveder.
(img:#1691298)

Ne kadar sıcak bir gün ve ne kadar soğuk bir bira.

Günaydın.
Hangover ı atlatmak için alacağınız tek ilaç.
dişler fırçalandıktan sonra içildiğinde keyifli oluyor. Ağız çamır gibiyken içildiğinde anlamsız bir hal alıyor.
Kahvaltıda içiyordum bir ara, sonra günü içinde baş ağrısı yapınca bıraktım.