bugün

güzel olur, tatildesindir, kahvaltı yapılmış, buz gibi bardakta içilen bira. 1-2 biradan sonra denize girersin çıkarsın sonra 1-2 tane daha, en son kısa bir uyku ve geceye hazırlık *
eskiden yaptığım aktivite ,sabah 7-8 arası karaköy'de ki börekçiden kürt böreği alır haliç kenarında yada galata köprüsünde biracıda 2 bira ile yerdim. ayda 3-4 kez yapardım...
Mutsuz, üzgün, yorgun ve susamışım. Rica ediyorum kimse bugün bana bulaşmasın. Bugüm birilerine iyilik yapmam lazım, omzumda yük hissediyorum.

Hayırlı sabahlar, hayırlı günler.

görsel
Kız diyetisyenden geliyorum... 2,5 kilo yağ verip 1 kilo ödem almışım. Olsun bu da bir şey. Ama diyet yaptım ha. Aç bilaaç geziyorum kurranima bir de içmesem demek ki kilo vermekten ölecem.

insan adana'da ara öğünü ayaküstü dürüm Kebabla filan geçiştirir, ben 5 tane badem 2 kuru kayısı yiyorum. Adana'nın yüz karası...

Neyse bunu kutlayalım zaten canım burnumda.

görsel
Sabah saatlerinde içilen bir biradır.
Akşamdan kalma olunca illa ki içtiğim bira. Çivi çiviyi söker. Mesela şimdi.
Sabah sabah midemin asidini alsın diye içtiğim bira.
çok güzeldir. dışarıda ve gölgedeyseniz bir de karşınızda manzara varsa off diyorum.
Akşamdan kalma bazı günlerde çivi çiviyi söker kafasıyla da içildiği olur.
Sahilde super oluyor. Deniz buz gibi, gunes tam yakmiyor. Yardiracaksin 3 tane, deliksiz 3 saat uyku veriyorum.
üniversitede vizelere sabah viski içer girerdim. çok da faydasını gördüm o ayrı.

sabah bira içilecekse köpüksüz ve yanında patates kızartması ile içilmeli.
bi şişe miller olsaydı fena olmazdı aslında.
filtre kahvenin yanından geçemez.
Kahvaltıda iyi gider.
Gece çok içtiyseniz ayıltma birasıdır.
sabahı mı kalmış?

15-19 arası bira için ideal vakitlerdir.

güneş batmaya başladığı anlarda da rakıya sofra kurulur.
alkol dedigin gündüz içilir.
tehlike çanları çalmakta demektir, kanımca.
aksam birasindan daha lezzetlidir.

Uygun serinlikte olmasina dikkat etmelisiniz. midenizi üsütebilirsiniz.
almanya´da sabahları ilk arada içerler...ama bir tane bira içerler...sonra işe geri dönerler. adettendir.
aksamdan kalmaysaniz yani dun ictiginiz ickilerden dolayi basiniz agriyorsa icilmesi tavsiye edilir.
yanında bir dal sigara ile beraber mini kahvaltı olma özelliğini taşıyan biradır. hey gidi gençlik heyy!
Baş ağrısına iyi gelir, insanı tekrar yatağa götürür.
All-inclusive tarzı otellerde işin bokunu çıkarana kadar yapılan eylem.
Akşamdan kalma iseniz şart olan biradır.bitane açıp içildiğinde,bütün gün akşamdan kalmanın verdiği o berbat hissiyat ve baş ağrısı bir bira ile bertaraf edilir.
Yanında iyi bir Wurst yani sosis ile efsane bir kahvaltı olur. Arada bir pazar kahvaltısı olarak yapılır.